Satılık Emlak

Selimiye satılık emlak ve Marmaris çevresi gayrimenkul ilanları ile kiralık emlak bilgileri Selimiyeemlak bülteni yayınlamaktadır. İnteraktif bilgi bankası niteliğine sahip olan sitemiz düzenli güncellendiğinden sürekli yenilenmektedir. Selimiye Köyü hakkında bilgiler, gayrimenkul sektörü hakkında öğrenmek istedikleriniz, öneri, yorum, eleştiri katkılarınızla zenginleşmektedir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Gayrimenkul » İlan:350 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık arsa

Muğla Selimiye satılık emlak ilanı yeni listelenerek 722m2 gayrimenkul satışa çıkarıldı. K.G.A. Köy Gelişme Alanı kapsamı içinde kalan arazi yatırıma yönelik, fiyatı açısından uygundur. İmar çalışmaları sonuçlandığında prim yapması beklenmektedir. Farklı kullanımlar amacıyla satın alınması mümkündür. Emlakın çevresinde evler vardır. Alt yapı hizmetleri olarak elektrik, su, yol,telefon hizmetleri mevcutdur. Resmi sahış tapulu olan emlak, kadastro yolu sınırına sahip değildir. Konum açısından Selimiyede satılık arsa olarak satış listemize alınan ilan, tapu tescili açısından herhangi sorunu bulunmamaktadır. Yabancıların şahıs adına mülk satın alması yasakdır. Çünkü; belediye hudutları dışında kalan arazilerin, konutların satılması yasakdır. Yabancı ortaklı veya yabancı sermayeli şirketlerin Türkiye'de mülk satın almaları il yüzde oranı aşılmadıysa serbesttir. Yabancıların devletimizle mütekabiliyet esasına uygun sözleşmesi olan ülkelere serbesti geçerlidir. İlanda yer alan satılık arsa ve Selimiye satılık emlak bilgileri hakkında sorularınızı lütfen iletiniz.

Selimiyede satılık emlak

Köyde son yıllarda duyulan ilginin artışına sektörümüz tanık oldu. Giderek yükselen ilgi yoğunlaşarak devam ediyor. Sadece yazlık değil tüm yıl boyunca konaklama talebi görülüyor. Topografik yapısının özelliği bu ilgiyi pekiştirmektedir. Orhaniye, Hisarönü Köyleri gibi genellikle düz konumda değildir. Yamaçları, meyilli arazileri Selimiye'nin her yerden deniz görebilme yüzdelik oranını yükseltmektedir. Deniz manzaralı konut sahibi olmak isteyenleri kucaklayan bir özellikdir bu. Nitekim, deniz manzaralı konut imarlı satılık arsa talepleri en yoğun talep profilidir. Benzer manzaraya sahip, fakat konut imarlı olamayan satılık arsalar, gelecekteki imar çalışmalarının sonuçlanması ile prim beklentisi yüksek satılık emlak tiplerine fiyatının göreceli olarak uygun olması nedeniyle ilgi gösteriyorlar. Portföyümüzde yayınlanan satılık emlak ilanları içinde aradığınız özelliklerde bulunmayan taleplerinizi bizimle paylaşınız. Size uygun yeni ilanlar kayıt edilmeden sizlere bilgileriniz iletelim. Öncelik hakkının avantajlarından yararlanınız. Unutmayalım ki; danışmak kazandırır.

Şirketimizin düzenli güncellenen portföyüne kayıt edilen ilanlar, önceden oluşturulmuş otomatik olarak alıcı talepleriyle sistemde karşılaştırılır. Uyarı olarak karşımıza gelen potansiyel müsteri listesinden müşterilerimiz tek tek aranır. Bu çalışma yapıldıkdan sonraki aşamada yeni ilan, önce interaktif sitemize ardından RSS özet akış sistemine kayıt edilir. Selimiyebox Bülten üyelerine mail gönderilerek duyuru yapılır. İşlemlerin tamamlanması ardından; sosyal medyada şirket adına açılan hesaplarımızdan ilan kaydı, duyuru yapılır. Yerel gazete ilanına uygun satılık emlaklar için reklam tasarımı yapılır. Her yeni kayıt için işlem sürekli yenilenen döngüdür. İlanın kayıt edilmeden önce; GPS kullanarak yerinde tesbiti, kadastro, tapu, İl Özel İdare Müdürlüğü'nde gereken tetkikleri yapılır. Deneyimlerimizden, birikimlerimizden yararlanınız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:350 / 722m2 / Satış Fiyatı 50.000-TL

selimiyede satılık arsa

selimiye satılık arsa

marmaris selimiye köyü

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan bize ulaşınız.

Tel: 0252 4133089- 4133090- 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist