Satılık Emlak

Marmaris çevresi ve Selimiye Köyü satılık emlak ilanları ile villa arsa müstakil ev tipi gayrimenkul bilgileri Gonenc Emlak bülteni tarafından veriliyor. Arsalar arziler hakkında detaylı anlatımla teknik özellikleri sunuluyor. Bülten ise duyurular halinde yeni kayıtlardan sizi haberdar etmektedir.
Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Gayrimenkul » İlan:515 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık emlak

Selimiye Köyü'nde 3000m2 büyüklüğünde parsel satışa çıkarımıştır. K.G.A. Köy Gelişme Alanı kapsamında olan gayrimenkul, önü kapanmaz deniz manzarasına sahipdir. Sınır olarak bir kısmı ormana komşudur. 2B çerçevesinde yeni gelişmelere göre potansiyel olarak yer alma olanağı vardır. Satılık emlak kadastro yoluna cepheli sınırı yoktur. buna mukabil geçit hakkı için açılmış olan davanın yakında sonuçlandırılması beklenmektedir. Yatırımcılar için çok uygun olarak düşündüğümüz Selimiye satılık emlak imar geldiğinde yüksek prim yapma imkanına kavuşacaktır.

Mevcut koşullar içinde imarı beklemek yerine, yola sınırı bulunan komşu parsellerden birisi satın alınarak tevhid yani birleştirme işlemi yapılduığı taktirde yasal inşaat izini alınarak villa yaılması mümkündür. Butik Apart otel inşaatı da bu kapsamda mümkündür. Lokasyon açısından deniz manzarası, orman yanısıra çevresinde örneğin 9000m2 içinde inşaatı devam eden yerleşimler de vardır. Alt yapı hizmetleri, elektrik, yol, su gibi sorun bulunmamaktadır. Selimiye satılık emlak hakkında teknik açıdan daha detaylı bilgiler Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü'nden alınabilir. Arsanın gösterilmesi şirketimiz yetkilileri tarafından, yasa gereği, Yer Gösterma Zaptı düzenlenerek alıcı ve aracı arasında iki nüsha karşılıklı imzalandıktan sonra gerçekleştirilir. Yer gösterme ücreti alınmaz. Güvenli alışverişin tesis edilebilmesi amacıyla, alıcı ve satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan sağlanır. Tüm arsa satışlarındataraflar anlaştığı taktirde, arsanın GPS ile veya doğrudan; haritacı ya da kadastro dairesi elemanı vasıtasıyla hudtların kazık çakma yöntemiyle belirlenmesi gerekmektedir. İleride herhangi bir sorunun çıkmaması amacıyla her iki tarafa bu husus tavsiye edilmektedir. Taraflar gerek duymadıkları taktirde bu hususu şirketimizi korumak adına belgelemekteyiz. Unutmayalım ki; kontrol güvene mani değildir.

Gonenc Emlak

On sekiz yıldan beridir Marmaris ve çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Şirketimizin kuruluşundan günümüze, Selimiye Köyü'nde; satılık emlak portföyümüz bulunmaktadır. Yıllarca yatırım amacına yönelik gayrimenkul satışı yönettik. Ancak; G.D.Y.K yönetmelik değişikliğinden sonra, kent yaşamından kaçmak isteyenlere sunum yapabilme imkanımız oldu. Legal inşaat izni alınarak; villa, müstakil ev, yapılması mümkün konut imarlı arsa tipi gayrimenkuller satış listemizde yer aldı. Nitekim, yönetmelik değişikliğinden önce yasal olarak, pansiyon, apart otel, butik otel inşaatı yapılarak işletilmesi mümkün değildi. Bu yöntemle kaçak yapılaşma yerine Datça Bozburun Plan Hükümlerinde belitilmiş özelliklerde kontrollü yapılaşma yaşanıyor. Portföyümüze son kayıt edilen Selimiye satılık emlak ilanları RSS özet akış sisteminde, sosyal medyada özellikle facebook ve Twitter selimiyeemlak hesaplarımızda yayınlanmaktadır. alıcı ve satıcı buluşma platformu, önerileriniz, eleştirileriniz, yorumlarınızla zenginleşerek gelişmektedir. Sektörümüzde interaktif bilgi bankası neteliğindeki sitemiz katkılarınız için teşekkür eder. Mülkünüzün hızlı ve değerinde satılması ya da hayal ettiğiniz emlakı satın alabilme platformunu sitemiz, şirketimizin vizyonunu yansıtarak oluşturmaktadır. İsteklerinizin belirlemiş olduğu talep yönü bu gelişmeyi belirleyecektir. Yerimiz; bilgi,deneyim ve dürüstlük bileşkesidir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:515 / 3.000m2 / Satış Fiyatı 300.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan linkle ulaşınız.

Tel: 0252 4133089- 4133090- 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist

>