Satılık Arsa

Farklı özelliklere sahip satılık arsa emlak ilanları sitemizde sunulmaktadır. Satılık arsa ilanları ve Marmaris Selimiye Köyü arazi köy evleri tipi gayrimenkul bilgileri Gonenc Emlak şubesi selimiyeemlak tarafından sunulmaktadır. Düzenli olarak data bankasını yenilemektedir. Arsaların büyük bölümünün çapları çizilerek ilanlarda sunulmaktadır.Selimiyebox Emlak Bülteni için ücretsiz üye olmanızı öneririz.
Ana Sayfa » Satılıklar » Gayrimenkul » İlan:59 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık arsa

Marmaris merkeze 45km mesafede bulunan Selimiyede , çevresinde evler yer alan parsel harita ölçüm mesafesi ile denze uzaklığı 772 metredir. Resmi tapulu, kadastro işlemleri tamamlanmış Selimiye satılık arsa olarak sunulan parsel, plaja yakındır. Sahile yürüyerek ulaşma mesafesindeki satılık arsa K.Y.A. Köy Yerleşim Alanı kapsamındadır. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Kosşulları kriterlerine göre metraj ve kıyı kenar şerit kanunu kapsamları ile ilgili sorunu yoktur. Villa ya da pansiyon inşaatı yasal izinlerinin alınması için kadastro yoluna sınırı yani cephesinin olması gerekmektedir. Ancak; yol ile arasında, komşu bir parsel vardır. Bu nedenle inşaat izini, imar gelmeden veya mevcut yönetmelikde bir değişiklik yapılmadan mümkün görünmemektedir. Fakat elbette, satılık arsa bir değere sahipdir. Mevcut yasal düzenlemeler içinde emlakın durumu teknik açıdan belirtildiği gibidir. Önü kapanmaz, deniz manzaralı lokasyonda, tapu,kadastro işlemleri tamamlanmış olma avantajları arsanın satın alınmasında önemli özelliklerdir.

Marmaris Gonenc Emlak

Türkiye güney sahilleri ve Marmaris çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti veren Gonenc Emlak Ltd.Şti. yönetmelik değişikliği sonrası gayrimenkullere daha çok ilgi göstermeye başlamıştır. Köyde onsekiz yıldan beri Selimiye satılık arsa satışları yönetiyoruz. Köyde henüz imar gelmemesine rağmen arazi tarla statüsünde bulunan emlaklar konut imarlı statüsü kazandı. Bu nedenle satılık emlak tipi gayrimenkul bilgileri sunulurken bu husus özenle belirtilmektedir. Satılık emlak ilanları ile Gonencemlak bülteni selimiyebox villa arsa gayrimenkul bilgilerini bu çerçevede sunmaktayız. Köy evleri müstakil ev villa yanısıra konut imarlı ya da pansiyon apart otel inşaatı yapılabilecek özellikte satılık kiralık emlarladan ilgilendiklerinizi portföyümüzde bulamazsanız lütfen taleplerinizi iletiniz. Köyün dışında Muğla Marmaris çevresi gayrimenkul tipi ilanlar interaktif site datamızda mevcutdur. Kayıt edilen emlakları RSS özet akış sistemi sizlere sunmaktadır. Sosyal medya üzerinde ise twitter ve facebook selimiyeemlak hesaplarından duyuruları takip edebilirsiniz. Selimiyebox bülteni ise periyodik yayın ile üyelerine köyden sektör hakkında haberler vermektedir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:59 / 820m2 / Satış Fiyatı 100.000-$

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ilana daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - Fax 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist