Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü 'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye satılık kiralık konut ve gayrimenkul ilanları villa köy evleri yazlık ev fiyatlarını Gonenc Emlak selimiyebox bülteni sunuyor. İsteklerinizi iletiniz. Selimiye Emlak Bulteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut Sayfasındasınız.

Selimiye satılık konut

Büyük kentlere yıllardan bu yana sürekli göç yaşanmaktadır. Temel etken iş yaşamı ve getirdiği olanaklardaki yoğunluk olmuştur. Ancak son yıllarda metropol hastalığı dediğimiz, kent yaşamının gürültüsü, hava kirliliği, yoğun nüfus içinde yaşama ve koşuşturmaya dayalı doğal yaşamdan uzak ortamda bulunmak, insanlarda kaçış duygusunu yükseltti. Pek çok kimse için hayal veya emeklilikden sonraki yaşam olarak ertelenmiş düşler olan dağa içinde yaşam duygusunu yaşanlara Selimiye bir limandır.

Selimiye köyü'nde kriterlere uygun olmak koşuluyla alınacak mütevazi bir arsa üzerine isteğinize göre ev inşaa etmek uygun fiyatlarla sağlanabilir. Köy evi satın alarak restorasyon yapılarak yine uygun fiyatlarla mümkündür. Yaz aylarını geçirmek için Selimiye köy evleri kiralamak da mümkündür. Maddi olanakları daha iyi olanlar ise legal yeni inşaa edilmiş deniz manzaralı villa satınalabilirler. Nitekim ticari olarak bu yönde sunumlar vardır.

En önemli konu böylesi bir kararı vermeden önce bilgi edinmekdir. Karar sürecinin en önemli ögesi araştırmak ve bilgi alt yapısını oluşturmakdır. Unutmayalım ki, dünyada tüm ülkelerde olduğu gibi bizde de para uğruna her türlü kötülüğü yapabilecek insanların var olması ve bu sektörde de bir şekilde yer alabilmeleridir. Bu nedenle bir kazaya uğramadan, öncelikle doğru, sağlıklı bilgi edinmenizdir. Şirketimizin önemli sloganını yineliyelim; pusulanız doğru bilgi olsun.

Portföyümüzde bulamadığınız tip emlaklar için isteklerinizi, sorularınızı lütfen Bize Ulaşın sayfamızdan iletmeniz mümkündür.

mugla marmaris daire

İlan:642
Marmariste satılık daire.375.000-TL

Deniz manzaralı, plaja sadece 20 metre mesafede 115m2 ikinci katda bulunan, muhteşem lokasyonda satışa sunulan özel daire.

Selimiye Gonenc Emlak

Marmaris merkezde kurulan aile şirketimiz, G.D.K.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları yönetmeliğinden sonra Selimiye Gonenc Emlak çalışmalarına ağırlık verdi. Müşteri potansiyelimizin önemli bölümü, legal inşaat yapılacak villa arsası, pansiyon talebine sahipti. İmar olmadığından yasal inşaat mümkün değildi. Kaçak inşaat tavsiye etmemiz mümkün olmadığından bu taleplere yönelik sunum yapamaz konumda bulunuyorduk. Nitekim, satılık evler de, yüzde 95 ruhsatsız, sakıncalı evlerdi. Bu evlerin büyük kısmı devlet tarafından yıkıldı. Ancak; G.D.Y.K. ardından artık, ruhsatlı konut ya da yasal inşaat izini alınabilen konut arsaları satışa sunabiliyoruz. Güncel portföyümüzde bu tip emlaklar yanında arazi, tarla statüsü gayrimenkuller bulunmaktadır.

Selimiye emlak sektörü hakkında özellikle sık sorulan sorular ve imar bilgileri sayfalarımızı ilgilenenlerin dikkatlice okumalarıdır. Sorularınız istekleriniz için Bize Ulaşın sayfamızdan ya da doğrudan telefonla bizimle irtibat kurulabilir.

Kemal Gönenç Ekonomist / Şirketimizin uluslararası NACE kodu: 683102 'dir.Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi dört yıldan uzun süredir ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Selimiye Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Emlak Bülteni / 2008

TOPlist
TOPlist