Marmaris Satılık Daire

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Marmaris Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma amacıyla hazırlanmıştır. Marmariste satılık daire ve Marmaris satılık ev ilanları Selimiye Gonenc Emlak Bülteni selimiyeemlak daireler villa konut bilgilerini vermektedir.
Selimiyebox Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » İlan:642 Sayfasındasınız.

Marmariste satılık ev

Deniz manzaralı, plaja cepheli, lebiderya manzaralı daire şanslı alıcısını bekliyor. Alışveriş merkezine yakın, Marmariste satılık daire görücüye çıktı.. Satışa sunulan ev, 115m2 kullanıma sahipdir. Dört katlı apartmanın ikinci katında bulunan daire, iki yatak odası, kuvetli banyo wc, deniz manzarası gören kapalı mutfak ve geniş salon ile salondan, mutfakdan çıkışa sahip büyük balkonu vardır. Evin en önemli özelliği, lokasyonu; denize sadece 20 metre mesafede plaja yakın bulunmasıdır. Mutfak komple tadilatla yenilenmiştir. Yalnızca tatil evi olarak değil, yaz kış sürekli yaşama olanağı vardır. Alışveriş merkezine, bankalara, okullara yakındır. Siteler İçmeler yönüne dolmuş güzergahındadır. Günlük alışveriş ihtiyacına yönelik dükkanlar elinizin altındadır. Marmarisde denize ve plaja bu kadar yakın tapulu ruhsatlı daire bulmak kolay değildir. Konut kredisi kullanımı için gerekli kriterlere sahipdir.Lokasyondan kaynaklanan özel konuma sahip olan daire randevu alarak Gonenc Emlak şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Yasa gereği, daire için yer göstermesi Marmaris Selimiye Gonenc Emlak yetkilisi tarafından iki nüsha tanzim edilen yer gösterme tutanağı düzenlenerek yapılır.

Satış sürecinde güvenli alışveriş tesis edilmesi amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satılık ev hakkında sorularınız, daha çok bilgi isteğiniz için lütfen bize ulaşınız. Ücretsiz üyelikle Marmariste satılık ev hakkında Bültenimizden yararlanınız.

Marmaris Emlak

Marmaris emlak sektöründe 18 yıl üzerinde danışmanlık hizmeti sunan şirketimiz Selimiye Köyü emlak bilgi ve ilanlarını periyodik güncelleme ile yayınlamaktadır.. Selimiye ve Marmaris Emlak satılık kiralık villa köy evleri müstakil ev ilanları portföyümüzden interaktif sitemizde yayınlanır. Son kayıt edilen ilanlara RSS özet akış sisteminden, Selimiyebox Bülteni ve sosyal medyada Twitter hesabımız üzerinden izleyebilir, yorumlarınızı, eleştirilerinizi, önerilerinizi iletebilirsiniz. Bize Ulaşın sayfamızdaki form yada elektronik posta aracıyla ulaşabilirsiniz. Editörümüz 24 saat içinde sizlerle irtibat kuracaktır. Alıcı satıcı buluşma platformu olan interaktif sitemizin zenginliği katkılarınızdır. Desteklerinize teşekkür ederiz.

İlan:642 / 115m2 / Satış Fiyatı 375.000-TL

marmariste satılık evBu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 - Fax 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Emlak Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist