Satilik Köy Evi

Mugla Selimiye köyünde satılık köy evi arsa ve gayrimenkul ilanları ile gayrimenkul güncel bilgileri Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde sunuluyor. Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Gayrimenkul Sektörü hakkında bilgilendirme, yorumlar, analizler ile platform oluşturmak üzere ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Selimiyebox Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Köy evleri » İlan:215 Sayfasındasınız.

Satılık emlak

Satılık parsel yola cephesi bulunan, yasal olarak villa inşaatına uygun 775m2 arsa, içinde bulunan taş köy evi ile birlikte satılıktır. İstenirse restore edilebilir. Veya 85m2 tabana oturan iki katlı yasal insaat ruhsatı ile yüzme havuzlu, müstemilatlı villa inşaa edilir. Tapuda tescili yapılmış satilik köy evi gelecekte sorunlar yaşanmaması adına önemlidir.Bilindiği gibi tapuda köy evi veya kargir ev olarak tescil yapılmış ise restorasyon olanağı vardır.

Satılık köy evi yer göstermesi selimiyeemlak tarafından randevu üzerine yapılır. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Mugla Marmaris Selimiye satılık emlak konut ilanları güncel bilgileri portföyümüzde yer almaktadır. Satılık köy evi hakkında daha çok bilgi için bize ulaşınız.

Gonenc Emlak

18 yıl üzerinde emlak sektöründe satılık kiralık gayrimenkul bilgileri portföyüne sahip danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz merkez ofisi Marmaris de bulunmaktadır. Selimiyede satılık arsalar geçiş dönemi yapılaşma koşulları yönetmelik değişikliği üzerine yasal konut inşatı olanağı nedeniyle yeni talep oluşturdu. Bu ihtiyacı karşılamaya yönelik pazarlama çalışmalarımızın yönü köylerden yana oldu. Nitekim; selimiyeemlak şube çalışmamızın alt yapısı olarak ana sitemiz gonencemlak com tr dışında selimiyeemlak net yayını portföyümüzün çerçevesi içinde yayına verildi. Sık sorulan sorular sayfamızda teknik bilgiler, detaylandırılmış soru yanıtlarına yer verildi. Mugla Marmaris emlak Selimiyede müstakil ev arsa gayrimenkul taleplerinizi iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:215 / 775m2 / Satış Fiyatı 175.000-TL

satılık arsa

satılık köy evi ilanları

satılık konut bilgileri

Bu köy evi hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris merkezde yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist