Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris satılık köy evleri ve gayrimenkul ilanları ile villa müstakil ev arsa bilgileri Selimiye Gonenc Emlak selimiyebox bülteni düzenli güncellenerek sunuluyor. Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Köy Evleri » İlan:216 Sayfasındasınız.

Selimiye satılık emlak

Köy merkezine yakın, yola cephesi bulunan,yasal olarak villa inşaatına uygun 805 m2 arsa, içinde bulunan taş köy evi ile birlikte satılıktır. Gayrimenkul istenirse restore edilebilir. Veya 85 m2 tabana oturan iki katlı yasal insaat ruhsatı ile yüzme havuzlu, müstemilatlı villa inşaa edilmesi mümkündür. Selimiyede satılık emlak hakkında fazla bilgi,resim ve sorularınız için Bize Ulaşın sayfamızdan isteklerinizi bildirmeniz mümkündür.

Bilindiği gibi, tapuda tescil edilmiş olan bir ev mevcut ise, köy nüfusuna kayıtlı olanların ,çekme mesafeleri kurtardığı taktirde ikinci ev inşaa etmeleri, köy yerleşim alanlarında mümkün olabilmektedir. Köy gelişme alanlarında ise tek ev uygulaması geçerliliğini devam ettirmektedir. İmar uygulaması yapıldığında tüm sorunlar aşılmış olacaktır. Yer gösterme randevu ile yapılır ve güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Mugla Marmaris Selimiye Köyü satılık taş ev müstakil ev köy evleri tipinde gayrimenkul ilanları ve arsalar sunuluyor.

Marmaris Gonenc Emlak

18 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, Selimiyeemlak satılık kiralık müstakil ev villa köy evleri bilgilerini portföyünde güncel olarak bulundurmakta ve yayınlamaktadır. İnşaata uygun arsalar yanısıra, yatırım amacına uygun arazi tarla tipi gayrimenkul ilanları sitemizden yayınlanmaktadır. Son kayıt edilen gayrimenkul bilgileri ise özet akış sistemi RSS kullanışlarak duyurulmaktadır.

İlan:216 / 805m2 /Satış Fiyatı 200.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist