Marmaris Satılık Emlak

Mugla Marmaris çevresi ve Selimiye ile Hisarönü Köyü satılık köy evi villa müstakil ev arsa konut ilanları Selimiye Gonenc Emlak Bülteni güncel verilmektedir. İnteraktif bilgi bankası niteliğindeki sitemizde kiralık satılık emlak ilanları düzenli yenilenmektedir.
Selimiyebox Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Köy Evleri » İlan:464 Sayfasındasınız.

Marmaris satılık köy evleri

Hisarönü Köyü'nde 673m2 arsa içinde satılık köy evi. Kullanıma hazır durumda bulunan konut, bölgede yasal ruhsata sahip nadir köy evlerindendir. Tapu tescilinde satılık köy evi müştemilatı ile birlikte yapılmıştır. Hisatönü Köyü Marmaris'den araçla 20-25 dakikalık mesafededir. Ulaşım açısından satılık emlak sorunsuzdur. Düzeni dolmuş güzergahındadır. Evin bahçesinde fidan, ağaç, bakımlı flora vardır. Alt yapı olarak su, elektrik, telefon, adsl, yol hizmetleri tamamlanmıştır.

Satılık emlak randevu temin edilerek şirketimiz yetkilileri tarafından gösterilir. Beğenen taliplerle mülk sahibi güvenli alışveriş sağlanması amacıyla karşılıklı görüştürülür. Mugla Marmaris çevresinde ve Selimiye Köyü'nde satılık köy evleri taleplerinizi lütfen iletiniz.

Marmaris Gonenc Emlak

Onsekiz yıl üzerinde geçen süreden beri gayrimenkul sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, ilanlarda yer alan satılık kiralık bilgileri düzenli güncellemektedir. Şirketimizin merkez ofisi Marmaris'de bulunmaktadır. Bilindiği gibi Datça Bozburun plan hükümleri Hisarönü Köyü'nü kapsadığı gibi Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları G.D.Y.K geçerlidir. Köylerde kadastro çalışmaları sürmektedir. Önemli bir bölümü nerede ise tamamlanmıştır. İmar çalışmalarının önemli adımı olan çalışmalar sürdürülmektedir. Henüz köylerde, imar yoktur. Arsa statüsü kazanmış konut imarlı arsalara da, Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından inşaat izini verilmektedir. Tapuda tescil edilmiş olan evlerin önemi ruhsat sıkıntısını giderdiği içindir. Ancak, var olan konum G.D.Y.K yönetmeliği ile yerini yeni müstakil ev villa tipi gayrimenkullere bırakmış görünmektedir. Gonencemlak Marmaris çevresi ve Selimiye Köyü 'nde inşaatla uğraşmak istemeyen, sadece tadilatla yenilemeyi düşünen aileler için köy evlerini sunuyor. Fiyat olarak tapuda tescili yapılmamış, sadece arsa tapusu olan köy evleri daha uygundur. Ancak; burada yıkım tehlikesi riski vardır. Biz tavsiye etmeden konumu açıkca belirterek sunum yapıyoruz. Neticede değer olarak karşılığı bulunan mülk satılmaktadır.

İnteraktif bilgi bankası niteliğinde sitemizde güncellediğimiz ilanları sosyal medya üzerinden, RSS özet akış sisteminden, içerik yansıtılan bloglarımızdan izlemeniz mümkündür. Hisarönü Köyü satılık köyevi villa müstakil ev arsa ilanları Selimiyebox Bülteni ile üyelerimize, duyurular, fiyat analizleri, yeni kayıtların duyurulması için oluşturulmuştur. Ücretsiz üyelik avantajından yararlanınız. Yorumlarınız, önerileriniz, eleştirileriniz, istekleriniz alıcı satıcı buluşma platformumuzun zenginleşmesi, yönünün belirlenmesi anlamında katkılarınızla gelişecektir. Lütfen bize ulaşmaya devam ediniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:464 / 673m2 / Satış Fiyatı 300.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu satılık hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist