Marmaris Satılık Villa

Selimiyeemlak sitemiz Mugla Marmaris çevresi satılık villa ile Selimiye Köyü satılık arsa köy evleri ve müstakil ev tipi gayrimenkul ilanları güney sahilleri emlaklar hakkında bilgi vermektedir. Düzenli güncellenen interaktif sitemizde ilanlarınızı ücretsiz yayınlatabilir, aradığınız ilanlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Selimiyebox bültenimizi takip edebilir, size ulaşmasını isteyebilirsiniz. Ücret ödemeden üye olabilir ve içeriğin zenginleşmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Villa » İlan:30 Sayfasındasınız.

Marmaris emlak

Merkeze beş km mesafede bulunan Armutalan nezih mevkiinde, deniz ve doğa manzaralı, yüzme havuzlu lüks satılık villa görücüye yeni fiyatı ile çıkarıldı.Bu villanın dizayni Fransa da villanın bir eşidir. Yamaç konumunda, çift tarafdan yola cepheli konut birinci sınıf malzeme kullanılarak, deprem yönetmeliği kriterlerine uygun inşaa edilmiştir. 846m2 ile Marmaris satılık villa en büyük ev olarak tanımlanmaktadır. Dokuz adet yatak odası, kapalı mutfak, jakuzili banyolar, deniz ve yüzme havuzu manzarası alan teras ve balkonlar, araç park yeri gibi özellikler mevcutdur.

Rezidans randevu alınarak Gonenc Emlak Ltd.Şti yetkilisi nezaretinde gösterilir. Lütfen satılık rezidans hakkında sorularınız ve daha fazla bilgi için isteklerinizi iletiniz. Ayrıca, Marmaris satılık villa yanısıra Selimiye satılık villa, köy evleri, müstakil ev hakkında Selimiyebox Bülteni ilanlar yayınlamaktadır.

Marmaris Selimiye

Selimiye Marmaris satılık kiralık villa ilanları resmi sitemiz gonencemlak.com.tr interaktif sitemizde yer almaktadır. Selimiyeemlak.net ise; Selimiye Köyü ve çevresi köy evleri müstakil ev bilgilerini yayınlar. Sosyal medya üzerinden duyurularımızı takip ederek izlemeniz mümkündür.

İlan:30 / 846m2 / 2.000.000-EURO

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089 -4133090 -0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiyebox Emlak Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist