Selimiye Satılık Villa

Gayrimenkul sektörü haber, duyuru, fiyat analizleri sitemizde sunulmaktadır. Mugla Marmaris Selimiyede satılık villa köy evleri müstakil ev ve konut imarlı arsa daire bilgileri ile Selimiye Gonenc Emlak bülteni ilanları yayınlanmaktadır. Selimiyebox Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Villa » İlan:48 Sayfasındasınız.

Satılık villa

Muğla Marmaris Selimiyede satılık villa deniz manzaralıdır. 1609m2 imarlı konut arsası içinde bulunan müstakil ev 125m2 kullanım alanına sahipdir. Yola cepheli, ulaşımı kolay, gün boyu güneş gören 7-8 yaşında kullanıma hazır ev üç yatak odası, amerikan mutfak, duşakabinli banyo wc, geniş balkonlara sahipdir. Su ve elektrik gibi alt yapıya ilişkin herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Teras balkon keyifli yaşam alanı olarak kullanım için dizayn edilmiştir. BBQ bulunan ev geniş bahçeye sahipdir. Araç otoparkı vardır. Satın alacak ailenin istek ve beğenisine göre tadilat ile yenileme yapıldığında çok uygun fiyatla satın alınmış mülk özelliği kazanacaktır. Önü kapanmaz manzarası ve resmi kadastro geçmiş imarlı arsa statüsü kazanmış emlakın tapu tescili tamamlanmıştır. Yanı kadastro geçmiştir. Selimiye satılık villa bilgileri ve bu ev hakkında daha fazla bilgi Marmariste satılık villalar güncel bilgileri bültenimizde yer almaktadır. RSS özet akış sistemi son kayıt edilen satılık emlak ilanlarını düzenli yayınlamaktadır.

Marmaris Selimiye Gonenc Emlak

20 yıl üzerinde süreden beri gayrimenkul sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Birikimlerimizden yararlanmak, danışmak kazandırır. Şirketimiz, Marmariste kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze Marmaris Ticaret Odası üyesiyiz. Kurulduğu tarihden beri Emlak Müşavirleri Derneği üyesiyiz. 2006 yılında şirketimiz Avrupa'nın en iyi hizmet veren 300 şirketi arasında seçişmiştir. Belleveu tarafından ödele layık görülmüş ve sertifika ile ödüllendirilmiştir. 2006 Best of Real Estate kalaloğunda şirketimize yer verilmiştir.

Sanayi bakanlığı'nın yayınladığı tebliğe ilişkin yasa gereği yer gösterme zaptı düzenlenerek satılık ev randevu alınarak şirket yetkilisi taraından gösterilir. Prensib gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşme güvenli alışveriş amacıyla tarafımızdan sağlanır. Selimiyede, Marmaris de,satılık kiralık villalar köy evleri müstakil ev gayrimenkul ilanları portföyümüzde yer almaktadır. G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma koşulları kabul edildikden sonra kriterlere uygun konut imarlı arsalar önem kazandı. Pek çok aile kendisi inşaat işleriyle meşgul olamıyacağından hazır satılık evler için talepde bulunmaya başladıkça bu tip emlaklar da değer kazandı. Bültenimizde sektör hakkında bilgiler mümkün olduğunca detaylı ve güncel verilmektedir. İnteraktif sitemiz ya da RSS dışında portföyümüz sosyal medya ezerinden de izlenebilir. Facebook, twitter selimiyeemlak hesaplarımızdan satılık portföyümüze ulaşmanız mümkündür.

İlan:48 / 125m2 / Satış Fiyatı 650.000-TL

satılık villa

selimiye satılık villalar

selimiye villa

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel 0252 4133089-0252 4133090-0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan, inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist