Satılık Villa

Selimiyede satış amacıyla portföyümüzde yer alan emlakların bilgileri verilmektedir. Mugla Marmariste satılık villa ve imarlı arsa ilanları ile Marmaris Selimiye Gonenc Emlak Bülteni arsalar villalar köy evi bilgilerini sürekli güncelliyerek sunmaktadır. Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Villa » İlan:552 Sayfasındasınız.

Projeden satılık villa

Denize 190 metre mesafede 650m2 arsa içinde villa imarlı satılık villa arsası. G.D.Y.K. Geçiş dönemi yapılaşma koşulları'na uygun olan arazi arsa statüsü kazandığından otomatik olarak imarlı arsa gibi işlem görmektedir. İnşaat ruhsatı Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından verilmektedir. Nitekim; öncelikle imar durum belgesi alınmış, ardından onaylanmak üzere İl Özel İdare Müdürlüğü'ne, mimarı proje sunulmuştur. Alınan inşaat ruhsatı ile yasal konut inşaa edilmeye başlanmıştır. Müteahhit tarafından inşaatı yapılan arsa natamam projeden satılmaktadır.

Satılık villa arsası ve inşaatı Selimiye Gonenc Emlak yetkilisi tarafından yer gösterme zaptı tanzim edilerek, alıcı ve aracı olarak birer nüsha imzalanır ve randevu üzerine gayrimenkul gösterilir. Bu tip emlaklar hakkında Marmariste satılık villalar ve imarlı arsalar için Bültenimizden yararlanınız.

Marmaris Gonenc Emlak

Selimiye Marmaris emlak sektöründe kiralık satılık villa köy evleri müstakil ev ilanları portföyümüzde detaylı bilgilerle yer almaktadır. İnteraktif bilgi bankası niteliginde datamızda düzenli güncelleme işlemleri yapılmaktadır. Portföyümüze son kayıt edilmiş olan ilanlar RSS özet akış sisteminde yayınlanır. Ayrıca selimiyeemlak Tiwitter ve Facebook hesaplarında anlık yayınlanır. Ücretsiz Seliimiyebox Bülteni üyeliği olanağından yararlanınız. danışmak kazandırır.

İlan:552 / 650m2 / Satıldı.

satılık villa

selimiyede satılık villa

selimiye projeden satılık müstakil ev

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist