Marmaris Selimiye Emlak

Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris satılık villa ve köy evleri müstakil ev bilgileri gayrimenkul ilanları ile Selimiye Gonenc Emlak selimiyebox bülteni güncellenerek sunuluyor.
Selimiyebox Emlak Bülteni. Üye Olunuz. Üyelik Ücretsizdir.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Villa » İlan:639 Sayfasındasınız.

Marmaris satılık villa

Marmariste satılık villa denize araçla 5 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Marmaris’in villalar beldesinde yer alan satılık emlak  üç yaşındadır. Sahibi evi hiç kullanmamış olduğundan sıfır konut durumundadır. Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Banka ve konut kredisi kriterlerine uygun bir gayrimenkul özelliğine sahipdir. Çevresinde villalar vardır.

Satılık villa 480m2 net parsel arsa içindedir. Bahçe istinat duvarları ve dekoratif demir parmaklıkları yapılmıştır. Araç park yeri, yüzme havuzu bulunmaktadır. Evin girişinde antre, wc, kapalı mutfak ve teras balkona çıkışı bulunan, şömineli geniş salon bulunur. Ahşap küpeşteli merdivenle çıkılan üst kat; üç adet yatak odası, banyo wc ve geniş balkon bulunmaktadır. Isınma için şömine yanı sıra kalorifer sistemi mevcutdur. Ayrıca split klimalar vardır. Çatıda ısı ve neme karşı izolasyon yapılmıştır.

Taliplere istenirse komple mobilyalı olarak satılması da mümkündür. Şirketimizin kuruluşundan beri değişmeyen temel prensibimiz gereği alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi verilen hizmetin güvenliği açısından zorunlu olup tarafımızdan temin edilir. T.C. Sanayi Bakanlığı’nın 8/2/2003 tarihinde ÖSG-2003/59 nolu tebliğinin K 1 bölüm 1 ve 7nci maddesi gereğince Yer gösterme zaptı imzalama karşılığı Yer Gösterme yapılır. Yer gösterme nedeniyle ilgili tebliğ uyarınca ücret alınmaz. Alım satımlarda, alıcı ve satıcıdan resmi tarifeye göre danışmanlık ücreti KDV ilave edilerek alınız. Emlak danışmanının değerini verdiği hizmetin kalitesi belirler. Müstakil evler ve Marmariste satılık villalar hakkında Bültenimizden yararlanınız.

Marmaris Gonenc Emlak

Marmaris emlak Sektöründe profesyonel danışmanlık hizmetini 18 yılı aşan süredir vermekteyiz. Şirketimizin resmi sitesi olan gonencemlak com tr yüzlerce satılık kiralık gayrimenkul ilanını 3000 adet üzerinde resim ve detaylı içerikle yayınlamaktadır. 2008 yılında şirket yönetimi karar alarak selimiyeemlak net sitesini oluşturdu. 2012 yılında komple yenibaştan tasarlama yapılarak yeniledik.  Çünkü 1990’lı yıllarda Selimiyede daha çok yatırımcılara yönelik hizmet verirken G.D.Y.K  Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları uygulanmaya başlanınca, bu yönde hizmetimizi yoğunlaştırdık. Artık, büyük kentlerin gürültüsünden uzak, doğa içinde yaşam özleyenlere legal, kanunlara uygun villa arsası, köy evi satabilir olduk. İnşaata uygun satıtık arsalar güncel detaylı bilgileriyle sitemizde mevcutdur.

Son kayıt edilen emlakları RSS özet akış sistemiznden izleyebilirsiniz. Ayrıca; bölgeden haberler Selimiyebox Emlak Bülteni ücretsiz üyelik sistemi ile sunulmaktadır. Anlık hareketler için sosyal medyada Twitter hesabımız selimiyeemlak  olarak bilgi edinmeniz mümkündür. İnteraktif sitemiz eleştirilerinize, önerilerinize ve isteklerinize açıktır. Alıcı satıcı buşma platformu olan sitemize katkılarınız için şimdiden teşekkür ederiz. Bize ulaşın syfamızdan irtibat kurabilir. Editörümüz Ekonomist Kemal Gonenc’e doğrudan tel veya elektronik postayla ulaşabilirsiniz.

İlan:639 / 480m2 / Satış fiyatı 750.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiyebox Emlak Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist