Marmaris Satılık Yazlık Ev

Marmaris çevresi ve selimiye satılık kiralık yazlık ev daire villa ile köy evleri ilanları Selimiyebox gonenc emlak bülteni tarafından verilmektedir. Düzenli güncellenerek yenilenen ilanlarımız sunulmaktadır. Emlak Bülteni ücretsiz üyeliğinden yararlanınız.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Yazlık ev » İlan:20 Sayfasındasınız.

Marmarisde satılık yazlık ev

Marmaris ve çevresi satılık yazlık ev ilanlarımız düzenli yenilenmektedir. Plaj, alışveriş merkezlerine on dakikalık yürüyüz mesafesinde bulunan daire, iki yatak odası, mutfak, banyo wc ibaret 90m2 kullanım alanına sahipdir. Üç taraf açık olduğundan gün boyu güneş görür. Dolmuş durağına yakındır. Güneş enerji sistemi için hatlar çekilmiş, teras katı olarak müştereken kullanım alanı vardır. Yüzme havuzuna cephelidir. Orman manzaralıdır. Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Mortgage, konut kredisi kullanım şartları geçerlidir. Site içinde bulunan satılık yazlık ev yaz kış ailelerin büyük bölümünün konakladığı, yabancı ailelerin de bulunduğu yazlıkçılardan oluşur. Yürüyüş alanları, çocuk oyun parkı, yüzme havuzu, geniş bahçe, BBQ, güneşlenme alanları, daire sahiplerinin yararlandığı ortak mülkiyet kapsamındadır.

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 8.7.2003 tarihinde ÖSG Ek-2003/59 nolu tebliği'nin K.1 Bölüm 1 ve 7nci maddesi gereğince Yer Gösterme Zaptı tanzim edilerek bilgi ve hizmet verilir. Yer göstermede ücret alınmaz. Şirketimiz iki nüsha olarak alıcı ve yetkili aracı imzası karşılığı işlem yapmaktadır. Tarafımızdan gösterilen,bilgi verilen satılık emlak bir yıl içerisinde satın alınırsa hizmet bedeli ödenmediği taktirde icra ile tahsilat yolu açılır. Bu husus gayet açık biçimde izah edilir. Her hizmetin bir bedeli vardır. Hizmet bedeli maliyeye bildirilmiş olan yasal fatura tanzim edilerek ödenir. Alışverişin güvenli olabilmesi için alıcı ve satıcı karşılıklı görüşme, pazarlık, döküman, belge talebi tarafımızdan temin edilir. Tüm kontrollerin yapılabilmesi için yardımcı olmak görevimizdir. Unutmayalım ki; güven kontrole mani değildir. Marmaris emlak ilanları çok geniş kapsamlı olarak gonencemlak.com.tr sitemizde bölgeden 672 adet satılık kiralık ilanı ile 3000 adet üzerinde resimle yayınlanmaktadır. Şubemiz,Selimiyeemlak.net sitemiz ağırlıklı biçimde Selimiye Emlak ilanlarını daha zengin içerikle vermektedir. Aradığınız özellikte satılık kiralık ilanı bulamazsanız, talebinizi bize ulaşın sayfamızdan iletiniz.

Marmaris Emlak

Gayrimenkul sektöründe profesyonel 18 yıldır danışmanlık hizmeti veren şirketimiz 2006 yılında Avrupa'nın en iyi 300 emlakçısı arasında seçilmiş, sertifika almış ve katalogda Türkiye Bölümünde Marmaris'in tek emlak şirketi olarak ödüllendirilmiştir.Marmariste merkez ofisi bulunan şirketimiz Selimiye şubesi ile G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları realize olduğu tarihden bu güne Selimiye için özel önem vermektedir. Sosyal medyada, RSS özet akış sistemi ile Bülten üyeliğiyle duyuru, fiyat analizleri, imar bilgileri, sık sorulan soru yanıtlarıyla portföyümüz ilanlarına ulaşabilirsiniz.

İlan:20 / 100m2 / Satış Fiyatı 125.000-TL

satılık yazlık ev

Marmariste satılık konut

marmariste satılık ev

Bu ilan hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bültenişirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist