Satılık Yazlık Ev

Emlak Bülteni ücretsiz üyeliğinden yararlanmak için sayfa sol tarafındaki linkden kaydınızı yapabilirsiniz. Marmaris Armutalan satılık kiralık yazlık ev villa ve Selimiye köy evleri hakkında ilanlar detaylı bilgiler Gonenc Emlak Bülteni yer vermektedir.Danışmak kazandırır.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Yazlık ev » İlan:407 Sayfasındasınız.

Satılık Ev

Marmaris Armutalan'da merkeze yakın olan satılık yazlık ev beş adet ikiz villadan oluşan butik site içindedir. Geniş bahçe içinde yürüyüş yolları gibi kullanım alanları müşterek mülkiyetdedir. yeni deprem yönetmeliği özelliklerine uygun olarak inşaa edilmiştir. Kat mülkiyeti tesis edildiğinden. banka konut kredisi ile satın alma olanağı vardır..Kredi kriterlerine uygundur. Evin girişinde antre, mutfak, banyo wc, salon,üst kat ise üç yatak odası bulunmaktadır. Pencereler ısı cam, ıslak zeminde birinci sınıf karo kullanılmıştır. Salonda kullanıma hazır şömine vardır. Gün boyu güneş gören satılık yazlık ev lokasyon açısından önemli mevkidedir. taks minibus durağı, okul, marketler, alışveriş merkezi eve oldukça yakındır.

Satılık yazlık ev yer gösterme işlemi şirketimiz elemanları tarafından randevu verilerek, Sanayi Bakanlığı'nın düzenlediği yönetmelik tebliği gereği yer gösterme tutanağı düzenlenerek ve alıcı ile aracı arasında karşılıklı imza edilerek yer gösterme işlemi yapılır. Güvenli bir alışveriş temin edilmesi amacıyla alıcı ve satıcı karşılıklı olarak görüştürülür. Ödeme koşulları, satış fiyatı vb görüşmelerinin aracı vasıtasıyla değil aksine bizzat alıcı ile satıcının yüzyüze yapılması ve temini şartdır. Marmaris emlak portföyünde bulunan ilanlaı güncel bilgiler bilgi bankamızda sürekli yenileme ve yedekleme yapılarak datamızda yer almaktadır.

Marmaris Emlak

Gayrimenkul sektöründe 18 yılın üzerinde süreden günümüze Türkiye güney sahillerinde emlakçılık sektöründe danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Şirketimizin merkezi Marmariste olup kuruluşundan beri ayni adresindedir. Gonenc Emlak şubesi olarak Selimiye köyü gayrimenkul sektörüne hizmet vermekteyiz. Selimiyeemlak.net sitemiz portföyünde konut olarak, villa, köy evi,yazlık ev tipi ilanları yayınlamaktadır. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr ise yüzlerce emlak ilalarını ve bu yönde danışmanlık hizmetini Bodru m Datça'dan Fethiye'ye kadar aktif olarak vermektedir. Lütfen sorularınız,önerileriniz için bize ulaşınız.

İlan:407 / 150m2 / Satış Fiyatı 300.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Tel: 0252 4133089 - 4133090 - 0532 3120116

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist