Satılık Yazlık Ev

Emlak Bülteni ücretsiz üyeliğinden yararlanmak için sayfa sol tarafındaki linkden kaydınızı yapabilirsiniz. Marmaris Armutalan satılık kiralık yazlık ev villa ve Selimiye köy evleri hakkında ilanlar detaylı bilgiler Gonenc Emlak Bülteni yer vermektedir.Danışmak kazandırır.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Yazlık ev » İlan:587 Sayfasındasınız.

Beldibi Satılık Ev

Marmaris Beldibi mevkiinde olan site içinde satılık yazlık ev satışa sunuldu. 212 adet konut yer alan sitede yönetim tesis edilmiştir. Olimpik havuzu andıran fonksiyonel yüzme havuzu vardır. Güvenlik, müsterek kullanım alanları bulunan siteden Marmarise düzenli olarak ring sefer yapan dolmuşlar ve taksi durağı bulunduğundan ulaşım kolaydır. Orman ve deniz manzaralı yazlık evlerde yıl boyu konaklamalar giderek yaygınlaşmaktadır.

Evlerin tesliminde binaların iç kısımları ev sahiplerine bırakılmış, herkes dilediği gibi dizayn etmişlerdir. Örneğin evlerin zeminde, karo, parke, laminant parke, mermer, rabıta gibi değişik materyaller kullanılmıştır. 212 evin iç dizaynları birbirinden farklıdır. Şömineli, kaloriferli, kimalı gibi farklılıklar yanısıra , on plan veya off plan mutfak, en-suit vb çeşitlilik gözlenmektedir. Bu nedenle lokasyondan kaynaklanan fiyat farkı iç yapı kalite ve estetiğine göre değişim gösterir.

Satılık yazlık ev üç yatak odası, iki salon, mutfak, iki wc banyo, balkonlardan oluşur. BU ilanla ilgilenenlere yer gösterme işlemi şirketimiz elemanları aracılığıyla randevu üzerine temin edilir. , Sanayi Bakanlığınca tanzim edilen yönetmelik tebliği gereği yer gösterme zaptı hazırlanarak alıcı ile şirket yetkilimiz arasında karşılıklı imza edilerek yapılır. Güvenli bir alışveriş gereği alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. Portföyümüzde Marmaris emlak ilanlaırı düzenli güncellenerek yenilenir. Lütfen sorularınızı ve daha çok bilgi isteğinizi iletiniz.

Marmaris Emlak satılıklar

Sitemizde Beldibi satılık yazlık ev ile villa köy evi bilgileri ve Selimiye Marmaris Gonenc Emlak gayrimenkul ilanları arsalar güncel sunulmaktadır. Emlakçılık sektöründe 18 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr yüzlerce kiralık satılık yazlık ev villa köy evi konut bilgileri yayınlamaktadır. Selimiye Köyü ve çevresi odaklı seçilmiş emlak ilanları ayni numara ile ancak; daha zengin değişik içerikle sunulur. Sitemize kayıt edilen satılık kiralık yazlık ilanları sosyal medya üzerinde ve özet akış sistemi RSS ile bildirilmektedir. Selimiyebox bülteni ise fiyat analizleri, duyurular yayınlar. İnteraktif olduğu için yorumlarınız eleştirileriniz ve önelilerinize yer verilir. Alıcı satıcı buluşma platformu katkılarınızla zenginleşmektedir. Desteklerinize teşekkür ederiz.

İlan:587 / 165m2 / satış fiyatı 210.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu ev hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist