Marmaris Satılık Yazlık Ev

Marmaris Armutalan emlak ilanları güncel olarak sitemizde yer almaktadır. Marmaris çevresi satılık yazlık ev ve emlak ilanları ile villa ev konut köy evleri tipi gayrimenkul bilgilerini gonenc emlak bülteni selimiyebox sunmaktadır. Satılık kiralık ilanları düzenli güncellenmektedir. Danışmak kazandırır.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Yazlık ev » İlan:594 Sayfasındasınız.

Satılık Ev

Mugla Marmarise 9km mesafede bulunan İçmeler nezih mevkiinde ağırlıklı olarak yabancıların yaşadığı butik site içinde satılık yazlık ev satışa sunulmuştur. Plaja araçla beş dakikalık mesafede bulunan satılık dubleks, çam ormanları ile komşudur. Satılık ev, sitede güvenlik, geniş kullanışlı bahçe, fonksiyonel yüzme havuzu, kapalı açık otopark, kamera sistemine bulunmaktadır. Dubleks daire girişinde çelik kapı, antre, mutfak, salon, wc ve geniş yüzme havuzuna cepheli balkon vardır. Üst katda ise üç yatak odası, banyo wc yer almaktadır. Islak zeminler birinci sınıf karo, pencereler ısıcam, mutfak ankastre sistem özellikleri mevcutdur. Evi görmek isteyenler merkez ofisimizden randevu alarak, Sanayi Bakanlığı tebliğinde yer alan yer gösterme tutanağı prosedür gereği iki nüsha tanzim edilerek, gerçekleştirilir.

Mugla Marmariste satılık ev başlığıyla satışa sunulan emlak, kat mülkiyeti tesis edilmiş, konut kredisi koşullarına uygun bir gayrimenkuldür. Marmaris emlak portföyümüzde yer alan satılık yazlık ev ilanları düzenli güncellenmektedir. Lütfen sorularınız ve daha çok bilgi ve satılık arsa talepleriniz için bize ulaşınız.

Marmaris Gonenc Emlak

20 yılın üzerinde gayrimenkul sektöründe şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Marmarisin merkezinde yer alan ofisimiz kurulduğu tarihden bu güne ayni adresdedir. Kalıcı olmanın bir anlamda simgesi olan ayni adresde bulunma,yıllar önce hizmet verdiğimiz müşterimizin geldiği ofis, aradığı telefon no ve elemanlar ayni olmasının ticari değeri bulunmaktadır. Hastanın doktorunu seçerken gösterdiği özeni emlakçınızı seçerken göstermezseniz başınıza gelebileceklere de davetiye çıkarmış olursunuz. Sektördeki yerimiz dürüstlük, bilgi, deneyim bileşkesidir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:594 / 150m2 / 93.000-£

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Selimiye Box Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist