Marmaris Satılık Emlak

Gonenc Emlak Merkez ve Selimiye Şubesi Marmaris yazlık ev ve satılık daire ilanları ile Marmaris Gonenc Emlak satılık köy evleri konut villa hakkında güncel detaylı ilan bilgileri veriliyor. Emlak Bülteni ücretsiz üyeliği için sayfa sol tarafındaki linkden kaydınızı yapabilirsiniz. Lütfen üye olunuz.
Ana Sayfa » Satılıklar » Konut » Yazlık ev » İlan:649 Sayfasındasınız.

Marmariste satılık yazlık ev

Marmariste tatil evim olsun düşünenlere fırsat. Deniz manzarası kısmen gören, plaja 100-150m mesafede bulunan daire 80m2 genişliğindedir. Evin hemen önünden dolmuş geçmektedir. Tatil evi yaz kış yaşamaya uygundur. Okula, pazar yerine, alışveriş merkezine yakın olan satılık yazlık ev gün boyu güneş görür. banka konut kredisi için müracaat kabul edilir. Kriterlere uygundur. Evin girişinde antre, iki yatak odası, salon, mutfak, banyo wc ibaret olan satılık yazlık ev lokasyon açısından önemli konuma sahipdir.

Satılık yazlık ev için gösterme işlemi şirketimiz yetkilisi tarafından randevu alınarak, yasa gereği yer gösterme tutanağı tanzim ve karşılıklı imza edilerek yapılır. Güvenli alışveriş temin edilmesi amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Marmaris emlak ilanları güncel bilgileri portföyümüzde yer almaktadır. Satılık köy evi, yazlık ev, villa, daire tipi konut özellikleri hakkında daha çok bilgi amacıyla bize ulaşın sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz. Artık nedere ise Marmarisin banliyösü konumuna gelen Selimiye Köyünde bulunan yazlıklar için isteklerinizi iletiniz.

Marmaris Emlak

Gayrimenkul sektöründe 18 yıl üzerinde profesyonel hizmet vermekte olan şirketimiz satılık kiralık emlak ilanlarını sürekli ve düzenli güncellemektedir. RSS özet akış sistemi anlık gelişmeleri sizlere sunmaktadır. Ayrıca Twitter Facebook sayfalarımızda yeni kayıtlar anlık içerik görüntülemektedir. Emlak Bülteni ise sektör hakkında fiyat analizleri, haberler, yorumlar yayınlamaktadır. Alıcı satıcı buluşma platformu konseptine sahip olan interaktif sitemiz bilgi bankası niteliğindedir. Oluşturduğumuz platforma eleştirileriniz, önerileriniz, yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

İlan:649 / 100m2 / Satış fiyatı 200.000-TL

satılık arsa

selimiye satılık arsa

selimiye köyü

Bu emlak hakkında daha çok bilgi için buradan linkini tıklayınız.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi
• Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti. Marmaris' de yirmi yıldır ayni adresinde hizmet vermektedir.
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61nci sokak 20/12 48700 Marmaris-Muğla
0(252) 4133089 - 4133090 Ofis 4133090 Fax 0532 312 0116 Cep

Selimiyebox Bülteni şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizleri, haber, ilan ,inceleme, fiyat hareketleri, yorumları yayınlamaktadır.

Gonenc Emlak Ltd. Sti. [Kuruluş 1994] ® Tüm hakları saklıdır.
Marmaris Selimiye Box Emlak Bülteni / 2008

TOPlist

TOPlist