Beldibi Satılık Yazlık Ev // Selimiye Emlak

Beldibi satılık yazlık ev ile villa köy evi bilgileri ve Selimiye Marmaris Gonenc Emlak gayrimenkul ilanları arsalar güncel sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Beldibi Satılık Yazlık Ev

 • İlan No
  587
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  165
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Beldibi Emlak

Marmaris Beldibi mevkiinde olan site içinde satılık yazlık ev satışa sunuldu. 212 adet konut yer alan sitede yönetim tesis edilmiştir. Olimpik havuzu andıran fonksiyonel yüzme havuzu vardır. Güvenlik, müsterek kullanım alanları bulunan siteden Marmarise düzenli olarak ring sefer yapan dolmuşlar ve taksi durağı bulunduğundan ulaşım kolaydır. Orman ve deniz manzaralı yazlık evlerde yıl boyu konaklamalar giderek yaygınlaşmaktadır.

Genel Özellikler

Evlerin tesliminde binaların iç kısımları ev sahiplerine bırakılmış, herkes dilediği gibi dizayn etmişlerdir. Örneğin evlerin zeminde, karo, parke, laminant parke, mermer, rabıta gibi değişik materyaller kullanılmıştır. 212 evin iç dizaynları birbirinden farklıdır. Şömineli, kaloriferli, kimalı gibi farklılıklar yanısıra , on plan veya off plan mutfak, en-suit vb çeşitlilik gözlenmektedir. Bu nedenle lokasyondan kaynaklanan fiyat farkı iç yapı kalite ve estetiğine göre değişim gösterir.

Evin Diğer Özellikleri

Satılık yazlık ev üç yatak odası, iki salon, mutfak, iki tuvalet banyo, balkonlardan oluşur. BU ilanla ilgilenenlere yer gösterme işlemi şirketimiz elemanları aracılığıyla randevu üzerine temin edilir. , Sanayi Bakanlığınca tanzim edilen yönetmelik tebliği gereği yer gösterme zaptı hazırlanarak alıcı ile şirket yetkilimiz arasında karşılıklı imza edilerek yapılır. Güvenli bir alışveriş gereği alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. Portföyümüzde Marmaris emlak ilanlaırı düzenli güncellenerek yenilenir. Lütfen sorularınızı ve daha çok bilgi isteğinizi iletiniz.

Marmaris Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Sitemizde Beldibi satılık yazlık ev ile villa köy evi bilgileri ve Selimiye Marmaris Gönenç Emlak gayrimenkul ilanları arsalar güncel sunulmaktadır. Emlakçılık sektöründe 29 yıl üzerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr yüzlerce kiralık satılık yazlık ev villa köy evi konut bilgileri yayınlamaktadır. Selimiye Köyü ve çevresi odaklı seçilmiş emlak ilanları ayni numara ile ancak; daha zengin değişik içerikle sunulur. Sitemize kayıt edilen satılık kiralık yazlık ilanları sosyal medya üzerinde ve özet akış sistemi RSS ile bildirilmektedir. Selimiyebox bülteni ise fiyat analizleri, duyurular yayınlar. İnter aktif olduğu için yorumlarınız eleştirileriniz ve önelilere yer verilir. Alıcı satıcı buluşma platformu katkılarınızla zenginleşmektedir. Desteklerinize teşekkür ederiz.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita