Kiralık Emlak iş Yeri // Selimiye Emlak

Marmaris Selimiye kiralık iş yeri ve satılık emlak ilanları ile gayrimenkul fiyatları köy evleri arsalar güncel bilgiler yer almaktadır.

Emlak Danışmanı

Kiralık Emlak İş Yeri

 • İlan No
  442
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  İş Yeri
 • m2
  672
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Bulunduğu Kat
  1
Açıklama

Kiralık Emlak

Kiralandı. Kontrat sona erince tekrar kiraya verilecektir. Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü'nde düzenli bilgilendirme, yorum, araştırma inceleme yazıları sizlere ulaşmak üzere hazırlanmıştır. Marmaris Selimiye kiralık iş yeri ve satılık emlak ilanları ile gayrimenkul fiyatları köy evleri arsalar güncel bilgiler yer almaktadır. Portföyümüzden yararlanmanız önerilir.

Kiralık İş Yerleri

Denizden 160 metre uzaklıkta, Köy Yerleşim Alanı içinde bulunan, yasal inşaat yapılamayan ancak yatırım için bekletmeye uygun Selimiye kiralık emlak, gayrimenkul. Uzun süreli kiralama yapılabilir.Parsel içindeki bina imar barışı nedeniyle kayıt altına alınmış olup, ruhsat alarak, lokanta, kafetarya, dükkan gibi iş kollarında faaliyet gösterbilir. Ayrıca, Tekne inşaatı, marangozhane ve benzeri iş kolları için uygun olabilir. Mülk sahibi ile karşılıklı görüşme tarafımızdan sağlanır.

İş yeri Özelliği

Köy girişinde bulunan denize sıfır yolun diğer tarafında, yola cepheli ,denize 25 metre mesafede, Camiyi geçince, 672 m2 arsa kiralıktır. Çok amaçlı kullanıma uygun arsadır. Köy girişinde bulunan denize sıfır yolun diğer tarafında, yola cepheli, denize 25 metre mesafede, Camiyi geçince, 672 m2 dir. Kiralık iş yeri arsa tapusu şahıs adınadır, hisseli değildir. Çok amaçlı kullanıma uygun arsadır. İçindeki bina imar barışı kapsamında ruhsatlı olduğundan avantaj vardır.

Parselin Yerinin Gösterilmesi

Randevu alınarak Gönenç Emlak yetkilisi tarafından arsa gösterilir. Arsa elektrik, şebeke suyu, yol, telefon alt yapısına sahiptir. Kiralık arsanın sahibi ile kiracı talibin karşılıklı görüşmesi tarafımızdan güvenli anlaşma yapılmak üzere temin edilecektir. satılık emlak hakkında sorularınızı lütfen aşağıdaki iletişim formundan bize ulaştırınız. Marmaris Selimiye kiralık iş yeri ve satılık emlak ilanları ile fiyatları köy evleri arsalar güncel bilgiler güncellenerek yayınlanmaktadır.

Gönenç Emlak 29 Yaşında

1992 yılında Marmarisde emlakçılık sektöründe yerini alan gonencemlak francheising ile acentelik tahsis ederek köyde gayrimenkul pazarlama etkinliğini sürdürmektedir. Portföyümüzde bulunan gayrimenkul bilgileri sürekli güncellenmektedir. Satılık kiralık emlak villa arsalar müstakil ev ve köy evleri sitemizde yayındadır. Lütfen sorularınızı, isteklerinizi elektronik posta veya telefonla iletiniz.

Fırsatlar Devam Ediyor

Kiralık emlak sektörü çok dinamik olduğundan bilgiler hızla değişmektedir. Bu nedenle aradığınız özellikte bulunmayan emlaklar için taleplerinizi iletiniz. Kısa süre içinde size uygun ilan geldiğinde ilk öğrenme hakkına sahip olabilirsiniz. Bunun için Bülten üyeliğiniz yererlidir. Veya RSS sistemi üzerinden ya da sosyal medya ile bizi takip edebilirsiniz. Selimiye Köyü satılık kiralık villa konut yazlık ev ile arazi, imarlı satılık arsa isteklerinizi lütfen iletiniz.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita