Gönenç Emlak

Gönenç Emlak kiralık konutlar için  Marmaris emlak piyasasında kiralık ev bulan şanslı sözünü doğruladı ve yüksek fiyatların sorunu büyüttüğünü açıkladı.

Kiralık Konutlar // Selimiye Emlak

kiralik ev bulanların sansli olmasi

Kiralık Ev Bulan Şanslı

Gönenç Emlak kiralık konutlar için  Marmaris emlak piyasasında kiralık ev bulan şanslı sözünü doğruladı ve yüksek fiyatların sorunu büyüttüğünü açıkladı. Piyasaya sunulan konut sayısının azlığı nedeniyle kiracının alternatifleri kısırlaştı. Hem ev bulunmuyor hem de fiyatları yüksek. Kiralık konut arayanlar şaşkınlığını gizleyemiyor.

Fiyatların Durumu

Muğla Marmaris kiralık ev fiyatları aylık 1000-TL etiketi ile başlamaktadır. Ancak hemen belirtelim, eğer şansınız var ise bulabilirsiniz. Aslında 1.750-TL gözden çıkarmak gerekiyor. Üç yatak odasına sahip kiralık evler ise 1500-TL fiyat başlangıç seviyesi olarak oturmuş durumdadır. Birinci el konutların aylık kira tutarı 2500-TL eşiğinden başlamaktadır. Mevki konumuna göre evin yaşı, kalitesi ve büyüklüğü fiyatları yükselten etmendir. Kira şartları aylık ödemeli olup, ilk aylık kira tutarı kadar depozit istenir. Bazı mülk sahipleri peşinat talep edebilir.

Marmaris Selimiye

Muğla Marmaris Selimiye Emlak piyasasında Kasım ile Mart ayları arasında ev bulma şansınız vardır. Selimiye kiralık konutlar doğrudan belirtilen dönemde yerinde görerek anlaşma yapma esasına göre mümkündür. Muhtar, esnaf, yerli ikamet edenlerden sorarak ev bulabilirsiniz. Zaten küçük bir yer. Size bir gün yeter. Hem kaçamak tatil hem de iş, bir taş iki kuş işinizi görürsünüz. Elbette profesyonel destek almanız da mümkün. Ancak, turizm sezonu içinde bu arayış ile konut bulmanız güç olur. Bu durumda, apart otellerden, 1+1 veya 2+1 ünite kiralamanız uygundur.

Nasıl Bulurum?

Gönenç Emlak Şirketi elektronik ortamda devamlı olarak güncellenen kiralık ev ilanları verilir. Evlerin özellikleri, resimleri kiralama şartları ayrıntılı olarak anlatılır. Kiraya verilen ev pasif duruma geçirilerek sistem üzerinden kaldırılır. Bazı evler özellikleri açısından emsal olarak kiralandı ibaresi ile yayında kalır. Böylece devamlı olarak güncellenerek sağlıklı bilgi akışı sağlanır.

El Yakan Fiyatlar

Bazen özel ilanlar da verilir. Örneğin: Aylık 4.000-TL denize sıfır apartmanda kiralık daire Marmariste bulunan yola cepheli iki tarafı açık, dört katlı apartmanın üçüncü katındaki ev kiraya verilecektir, Yeni boya badana yapılarak tadilat ile yenilenmiş masrafsız, temiz, kullanıma hazır konut çatı yalıtımı yapılmıştır. Kiraya verilecek konut, girişte hol, kapalı mutfak, pencereler PVC serisi, üç yatak odası, tuvalet, banyo, geniş balkon özelliklerine sahiptir.

Ev Kiralamada Dikkatli Olunuz

Yazlık konut veya sürekli yaşamaya uygun daireler için kiracı adaylarına randevu üzerine firma yetkilisi tarafından yer gösterme işlemi yapılır. Konut sahibiyle güvenli alışveriş amacıyla karşılıklı görüşme sağlanır. Ev sahibi tercihen subay ast subay, banka personeli, öğretmen, emekli kiracı isteğinde bulunabilir. Randevu alınarak kiralık emlak gösterilir. Eğer daha çok bilgi talep edilirse lütfen bize ulaşınız.

Fırsatları İzleyin

Marmaris Merkezde 1994 senesinde kurulan şirketimiz, güncel kiralık emlak ilanları beraberinde satılık daire konut ve arsa villa tipi ilanlar yayınlar. En son kayıt edilen gayrimenkul ilanı için fırsatları takip edebilirsiniz. Marmarisbox bedava dağıttığı elektronik bültenle düzenli şekilde sektör haberlerine ulaşabilirsiniz. Marmaris Gönenç Emlak satılık kiralık daire konut arsa emlak ilan sitesi bilgileri günceldir. Kiralık daire hakkında sorularınızı lütfen iletiniz.

SELİMİYE EMLAK