Marmaris Kiralık İs Yeri // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris kiralık iş yeri bilgileri ile Selimiye emlak ilanlari arsalar villalar hakkında açıklamalar sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Marmaris Kiralık İş Yeri

 • İlan No
  201
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  İş Yeri
 • m2
  100
 • Bina Yaşı
  8
 • Bulunduğu Kat
  1+2
Açıklama

Marmaris Kiralık Restaurant

Kiraya verildi. Muğla Marmaris kiralık iş yeri bilgileri ile Selimiye emlak ilanlari arsalar villalar hakkında açıklamalar sunulmaktadır.Şirketimiz tarafından Muğla Marmaris kiralık restaurant ve kiralik isyeri bilgileri ile Selimiye emlak ilanlari arsalar villalar hakkında açıklamalar sunulmaktadır. Sürekli günecellenen bilgilerle sitemiz düzenli yenilenmektedir. Selimiye ve Marmaris çevresi profesyonel danışmanlık hizmetimiz merkez şirketimiz Gonenc Emlak Ltd. Sti tarafından 1994 yılından beri aktif olarak sürdürülmektedir.

Kiralık İş Yeri

Marmaris uzunyalı da, plaja sıfır konumda kiralık restaurant cafe Bar işletmeciliğine çok uygun kiralık emlak şirketimiz tarafından pazarlanmaktadır. Gün boyu hizmet verilebilecek kapasite ile çalışma mümkündür. İş yeri kapalı alan ve önünde kullanım alanı ile birlikte 100m2 üzerindedir. Plajda ise 50 adet şezlong konularak hizmet verilmesi imkanı vardır. her yıl kira kontratının yenilenmesiyle uzun yıllar kontratı süresi uzatılabilir.

Bu tip, Marmaris kiralık emlak genellikle devren kiralanabilmekte ve oldukça yüksek 100-200.000-TL gibi devir paraları verilerek kiralanabilir. Oysa, kiraya verilen emlak doğrudan mülk sahibinden sadece resmi aracılık hizmeti verilerek kiralanacaktır. Tarife gereği bir yıllık kiranın %10'u bir defaya mahsus fatura karşılığı kontrat tanzimi ile birlikte ödenecektir. İş yerinin üzerinde bulunan ikinci kat da kiralanmak istenir ise birlikte 130.000-TL düşünülmektedir. Güvenli alışveriş tesis edilebilmesi için, kiracı kiraya veren karşılıklı görüşme temin edilir.

Marmaris Gönenç Emlak.

1994 yılından beri süreden beri şirketimiz Marmaris çevresi ile Selimiye de profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Resmi sitemiz gonencemlak.com.tr yüzlerce kiralık satılık emlak ilanı yayınlamaktadır. Türkiye güney sahillerinde Datça Fethiye arası sahil kuşağında servis vermekteyiz. Selimiyeemlak.net sitemiz şube çalışması saonucu oluşturulmuş olup düzenli güncellenir. Bu yöntemle sürekli yenilenme mümkün olmaktadır. Sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan duyurularımızı izleyebilirsiniz. Yeni kayıtları RSS üzerinden de takip edebilirsiniz.Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita