Marmaris Kiralık İş Yeri Ofis Büro // Selimiye Emlak

Marmaris kiralık iş yeri ofis büro ve dükkan ilanları ile Marmaris Selimiye satılık kiralık villa yazlık ev konut bilgileri yenilenerek verilmektedir.

Emlak Danışmanı

Marmaris Kiralık İş Yeri Ofis Büro

 • İlan No
  323
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  İş Yeri
 • m2
  60
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Bulunduğu Kat
  2
Açıklama

Marmaris Kiralık Emlak

Kiraya verildi. Düzenli güncellenen interaktif bilgi bankamız ve yıllar içinde geliştirerek olusturulan portföy üzerinden, alıcı satıcı buluşmasını temin eden platformdan yararlanınız. Marmaris kiralık iş yeri ofis büro ve dükkan ilanları ile Marmaris Selimiye satılık kiralık villa yazlık ev konut bilgileri yenilenerek verilmektedir.

Kiralık İş Yeri

Marmarisin merkezinde Yeniyol caddesi üzerinde, yola cepheli, tapu kaydında ofis olarak cins tashihi yapılmış, yapı kullanma izin belgesi mevcut işyeri kiraya verilecektir. Özellikle, mimar, sigortacı, reklam tasarım, irtibat bürosu vb işlere uygun 60m2 genişliğinde, içinde tuvalet bulunan, yola cepheli balkona sahip ikinci katta kiralık işyeri. Uzun süreli kiracılığı düşünenler için idealdir. Emlak sahibi 28 yıldan buyana binadaki emlakları kiraya vermektedir. Düzenli kirasını ödeyen dilediği kadar kiralanan mecuru kullanabilir. Kiralama koşu düzenli aylık kira ödeme, bir aylık kira tutarı kadar depozit den ibarettir. Stopaj kiracıya aitdir. Ofis hakkında sorularınızı lütfen iletiniz. Yer dösterme için şirket yetkilisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Gönenç Emlak Marmaris

1994 yılından beri süredir Marmaris ve Muğla çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Kiralık satılık emlak ilanları bilgileri emlak sahiplerinden doğrudan görüşme ile temin edilmiştir. Prensip olarak alıcı satıcıların karşılıklı yüz yüze görüşmeleri sağlanmadan güvenli alışveriş olmazsa olmazdır. Son kayıt edilen ilanları özet akışları RSS üzerinden takip edebilirsiniz. Twitter Facebook Blogcu Wordpress vb sosyal medya üzerinde ise ilanlarımız izlenebilir. İlanların hızlı ve değerinde satılması kiralanması ya da size en uygun olanın bulunması bizim profesyonel çalışmamızın içindedir. Portföyümüzde bulamadığınız özellikte ilanlar için bize lütfen isteklerinizi iletiniz. Kayıt altına alınan isteklerin öncelik hakkı vardır. Bu avantajdan yararlanmak yararınıza olduğu inancındayız. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita