Marmaris Kiralık Konut Daireler // Selimiye Emlak

Marmaris kiralık konut daireler ve kiraya verilecek yazlık ev villa ilanları ile gayrimenkul bilgileri Marmaris Selimiye Gönenç Emlak veriyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Kiralık Konut Daireler

 • İlan No
  672
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Evler

Kontrat süresi sona erince tekrar kiraya verilecektir. Marmaris kiralık konut daireler ve kiraya verilecek yazlık ev villa ilanları ile gayrimenkul bilgileri Marmaris Selimiye Gönenç Emlak veriyor. Merkezde yer alan Marmaris kiralık ev okula, yat limanına, alışveriş merkezlerine, spor komplekslerine yakındır. Üç katlı binanın ikinci katında bulunan ev, üç tarafı açık olması nedeniyle gün boyu güneş görmektedir.

Dairelerin Özellikleri

Apartman girişindeki kapı anahtarı olanın girebilmesi özelliği nedeniyle güvenlidir. Ayrıca, dairenin tüm pencereleri ve balkon kapısı ferforje dekoratif demir ile güvenli hale getirilmiştir. Daire girişi ise çelik kapıdır. Dairenin girişinde geniş antre vardır. Aydınlık büyük salon , iki, yatak odası, banyo tuvalet ve kapalı mutfak toplam kullanım alanı 130m2'dir. Boya badanası yapılmış masrafsız daire ailelerin yaşadığı apartmandır.

Emlak Konut

Merkezde çarşıya, plaja yakın bulunan kiralık ev ayılık düzenli aylık ödeme koşuluyla kiraya verilecektir. Kiralamada bir aylık kira tutarı kadar depozit ve ilk aylık kira ev sahibi banka hesabına yatırılır. Kira kontratı aile için her iki eş imzası alınarak ve uygun kefil imzalaması ile tanzim edilir. Hizmet bedeli olarak fatura karşılığı komisyon ödemesi yapılır. Subay, ast subay, bankacı, öğretmen kamu görevlisi aileler için ulaşım kolaylığı nedeniyle idealdir. Belirtilen şartlarda pazarlık yapılmamaktadır. Evin gösterilmesi, yasa gereği iki nüsha yer gösterme tutanağı tanzim edilerek şirket yetkilisi tarafından randevu alınarak düzenlenir. Marmaris kiralık konut ve kiraya verilecek yazlık ev daire villa ilanları ile gayrimenkul bilgileri Marmaris Selimiye Gönenç Emlak yer veriyor.

Gönenç Emlak

Marmaris kiralık konut ilanları şirketimiz tarafından düzenli günceldir. Son kayıt edilen ilanları özet akışında izleyebilirsiniz. Anlık bilgiler ise Twitter, Facebook sayfalarımızda en son yayınlanan gayrimenkul bilgileri takip edilebilir. Lütfen isteklerinizi, öneri ve eleştirilerinizi iletiniz. Satılık kiralık emlak taleplerinizi bildirmeniz halinde bugün yayında olmayan aradığınız özellikte emlak portföyümüze yeni kayıt edilenlerin özellikleriyle çakışıyorsa size bilgiler iletilecektir. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita