Marmaris Kiralık Konut Ev Villa // Selimiye Emlak

Muğla Marmariste ve çevresinde gayrimenkul ilanları ile Marmaris kiralık konut ev villa ilanları bilgilerini Selimiye Gönenç emlak sunuyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Kiralık Konut Ev Villa

 • İlan No
  647
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Evler

Kiraya verildi. Muğla Marmariste ve çevresinde gayrimenkul ilanları ile Marmaris kiralık konut ev villa ilanları bilgilerini Selimiye Gönenç emlak sunuyor. Marmaris Armutalan mevki Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan villa konumunda ev kiraya verilecektir. Randevu alınarak firma yetkilisi tarafından kiralık ev gösterilir. Kiralık ev üç tarafı açık olduğundan gün boyu güneş görür. Yola cepheli kiralık emlak, dolmuş durağına yakındır. Ulaşım sorunu yoktur. Evin önünde bahçe, veranda, arka tarafında ise teras balkon vardır. Girişte antre, geniş salon, ayrı mutfak, wc birinci katta yer almaktadır. İkinci kat üç yatak odası, banyo tuvalet, balkona sahiptir. En üst kat ise teras katıdır. Burası çok amaçlı kullanıma açıkdır.

Kiralama Koşulları

Kiralama girişte ilk ay peşin ödenerek, karşılıklı imzalanan iki nüsha kira kontratı düzenlenmesiyle gerçekleşir. Kat mülkiyeti sözleşmesi gereği evcil hayvan beslemek yetiştirmek yasaktır. Ayrıca özel olarak kontrat özel şartlar bölümünde bir maddesinde de bu husus açıkça belirtilerek yer almaktadır. Ailelere kiraya verilecek ev kullanıma hazır konumdadır. Elektrik ve su için teminat talebi yanı sıra düzenli ve gününde kira ödemesi esastır. Ön güven olarak birinci yıl kefil kefaleti gereksinmektedir. Her yıl kira kontratı yenilenir. Uzun süreli kiracılık tercih edilmektedir.

Gönenç Emlak

Marmaris'de 29 yıl üzerinde süreden beri profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, güncel satılık kiralık emlak ilanları, detaylı bilgiler yayınlamaktadır. İnter aktif bilgi bankası niteliğindeki sitemiz bilgileri düzenli güncellenerek yenilenmektedir. Marmaris kiralık emlak portföyü oldukça dinamiktir. Sektör bu yıl ev kiralamada oldukça hareketlidir. Boşalacak olan evleri boşalmadan kiraya vermeye başladık. Bu nedenle talebinizi iletmeniz yararlıdır. Böylece öncelik hakkı size ait olur. Kiraya verme yetkisi aldığımız evleri sitemizde yayınlamamız ardından sosyal medya üzerinden de yayına vermekteyiz. RSS sistemi ise otomatik olarak yeni kayıt edilen emlak ilanlarını yayınlamaktadır.

Portföyümüzde Marmaris çevresi ve Selimiye Köyü yayınlanan ilanlarda karşılaştığımız en sık sorulan soruları ve yanıtlarını bir bölümde topladık. Bu nedenle SSS Sık Sorular Sorular sayfamızda özellikle Selimiyede satılık kiralık emlak ilanları hakkındaki soruları yanıtladık. Alıcı, en uygun fiyat,koşullarla satın almayı, satıcı ise lehine fiyat,kısa zamanda gayrimenkulün satılmasını ister. Bu sayfalarda İnter aktif Web Sitemiz platform sunuyor. Buluşma adresiniz, eleştiri, öneri, yorum ve bildirdiğiniz isteklerinizle gelişmektedir. Katkılarınıza teşekkür ederiz.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita