Marmaris Satılık Köy Evleri // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris satılık köy evleri ve gayrimenkul ilanları ile villa müstakil ev arsa bilgileri Selimiye Gönenç Emlak Bülteni düzenli güncel sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Köy Evleri

 • İlan No
  216
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  805
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Selimiye Emlak

Satıldı. Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Muğla Marmaris satılık köy evleri ve gayrimenkul ilanları ile villa müstakil ev arsa bilgileri Selimiye Gönenç Emlak Bülteni düzenli güncel sunuluyor.

Selimiye Satılık Emlak

Köy merkezine yakın, yola cephesi bulunan,yasal olarak villa inşaatına uygun 805 m2 arsa, içinde bulunan taş köy evi ile birlikte satılıktır. Gayrimenkul istenirse restore edilebilir. Veya 85 m2 tabana oturan iki katlı yasal insaat ruhsatı ile yüzme havuzlu, müstemilatlı villa inşaa edilmesi mümkündür. Selimiyede satılık emlak hakkında fazla bilgi,resim ve sorularınız için Bize Ulaşın sayfamızdan isteklerinizi bildirmeniz mümkündür.

Bilindiği gibi, tapuda tescil edilmiş olan bir ev mevcut ise, köy nüfusuna kayıtlı olanların ,çekme mesafeleri kurtardığı taktirde ikinci ev inşaa etmeleri, köy yerleşim alanlarında mümkün olabilmektedir. Köy gelişme alanlarında ise tek ev uygulaması geçerliliğini devam ettirmektedir. İmar uygulaması yapıldığında tüm sorunlar aşılmış olacaktır. Yer gösterme randevu ile yapılır ve güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Mugla Marmaris Selimiye Köyü satılık taş ev müstakil ev köy evleri tipinde gayrimenkul ilanları ve arsalar sunuluyor.

Gönenç Emlak

25 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, Selimiye Emlak satılık kiralık müstakil ev villa köy evleri bilgilerini portföyünde güncel olarak bulundurmakta ve yayınlamaktadır. İnşaata uygun arsalar yanı sıra, yatırım amacına uygun arazi tarla tipi gayrimenkul ilanları sitemizden yayınlanmaktadır. Son kayıt edilen gayrimenkul bilgileri ise özet akış sistemi RSS kullanışlarak duyurulmaktadır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita