Marmaris Satılık Selimiye Arsalar // Selimiye Emlak

Mugla Marmaris Selimiye satılık ilanları ile arsa gayrimenkul köy evleri villa ve müstakil ev bilgileri Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Marmaris Selimiye Satılık Arsalar

 • İlan No
  34
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1288
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Muğla Marmaris Selimiye satılık arsalar ile köy evleri villa ve müstakil ev tipi gayrimenkul bilgileri Gönenç Emlak Bülteni tarafından sunulmaktadır. Bu link üzerinden Marmaris ve Selimiye emlak haberleri bilgilerine, ilan fırsatlarına ulaşabilirsiniz.

Selimiye İmar Çalışmaları

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi Yerleşim Alanı sınırında bulunan, niteliğini kaybetmiş kuru derenin yol olarak tescili yapıldığı taktirde yasal olarak inşaat yapılabilme olanağına sahip, imar beklemek için ise yatırım amacına manzaralı uygun satılık arsa. İmar geldiğinde %40 kamulaştırma, kalanı net imar parseli olacak gayrimenkul deniz manzaralı, gelecekte prim yapma potansiyeline sahip mülk konumuna sahiptir.

Revizyon İmar Planı

1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı Selimiye mahallesi için belirsiz olan pek çok hususu aydınlatmıştır. Bölge; Datça Bozburun plan Hükümlerine tabidir. Bu güne kadar çıkarılmış olan kanun, plan, yönetmelikler bir bütün olarak ele alınır. En genel anlamı ile 400m2 üzeri parsel, sit alanında değilse, kıyı kenar şerit kanunu kapsamı dışında kalıyorsa, kadastro yoluna cepheli sınırı varsa, konut inşaatı yapılabilir.

Emlak Konut Pazarlama

Şirketimiz bölgede 29 yıldır gayrimenkul pazarlama faaliyeti vermektedir. ilk dönemlerde muhtar senedi sahiplik belgesiyle taşınmaz satışı yaparken kadastro uygulaması sonrası resmi tapulu emlak satışları gerçekleştirdik. Bayındırlık Bakanlığı Muğla İl İmar Müdürlüğü uygun projeleri onaylayarak iki katlı ev inşaatı için izin veriyordu. İmar çalışmaları çok ağır ilerliyordu. Son 10-15 yıl içinde çalışmalar ivme kazandı. 2008 yılında İl Özel İdare Müdürlüğü'nün G.D.Y.K. yönetmeliği, yapılaşma sürecini deyim yerindeyse patlattı. Ardından 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar planı, yeni toprak kanunu, son olarak imar barışı geldi. Bu sürecin her evresi kendisine özel pazarlama gereksinimlerini sağladı. En çok talep aldığımız satılamayan ruhsatsız kaçak evler kayıt altına alınınca hızla müşteri bulunur özellik kazandı. Arsa satışlarında 2008 sonrası Selimiye mahallesi ve çevresi parseller çoğu yerde iki üç kez el değiştirdi. Hala bölgede fırsatlar bulunmaktadır. Yatırımcıların talepleri piyasa koşullarına göre güç kazanmaktadır. Ancak, artık ucuz yer kalmadı. Değerinde satın alanlar şanslı.

Gönenç Emlak Marmaris

Gayrimenkul gösterme firmamız yetkilisi tarafından yapılır. Güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Anlaşma temin edildiği taktirde, Marmaris tapu dairesi, milli emlak, kadastro, özel idare kontrollerinden önce, kazık çakma yöntemi veya GPS kullanarak hudut tespiti yapılacaktır. Kontrol, güvene engel değildir. Portföyümüzde yer alan bilgiler sürekli güncellenir. Selimiye Marmaris satılık emlak gayrimenkul bilgileri yanı sıra müstakil ev villa köy evleri de portföyümüzde mevcuttur. Lütfen isteklerinizi iletiniz. Marmaris Box Gönenç Emlak şirketinin. periyodik multimedya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita