Marmaris Satılık Selimiye Arsalar // Selimiye Emlak

Mugla Marmaris Selimiye satılık ilanları ile arsa gayrimenkul köy evleri villa ve müstakil ev bilgileri Gonenc Emlak selimiyebox bülteninde sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Marmaris satılık Selimiye Arsalar

 • İlan No
  34
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1288
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Deniz Manzaralı Arsa

Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Mugla Marmaris Selimiye satılık ilanları ile arsa gayrimenkul köy evleri villa ve müstakil ev bilgileri Gonenc Emlak Bülteni tarafından sunulmaktadır.

Muğla Marmaris Selimiye MahallesindeYerleşim Alanı sınırında bulunan, niteliğini kaybetmiş kuru derenin yol olarak tescili yapıldığı taktirde yasal olarak inşaat yapılabilme olanağına sahip, imar beklemek için ise yatırım amacına manzaralı uygun satılık arsa. İmar geldiğinde %40 kamulaştırma, kalanı net imar parseli olacak gayrimenkul deniz manzaralı, gelecekte prim yapma potansiyeline sahip mülk konumuna sahiptir.

1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı Selimiye mahallesi için belirsiz olan pek çok hususu aydınlatmıştır. Bölge; Datça Bozburun plan Hükümlerine tabidir. Bu güne kadar çıkarılmış olan kanun, plan, yönetmelikler bir bütün olarak ele alınır. En genel anlamı ile 400m2 üzeri parsel, sit alanında değilse, kıyı kenar şerit kanunu kapsamı dışında kalıyorsa, kadastro yoluna cepheli sınırı varsa, konut inşaatı yapılabilir.

Gönenç Emlak Marmaris

Gayrimenkul gösterme firmamız yetkilisi tarafından yapılır. Güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Anlaşma temin edildiği taktirde, Marmaris tapu dairesi, milli emlak, kadastro, özel idare kontrollerinden önce, kazık çakma yöntemi veya GPS kullanarak hudut tesbiti yapılacaktır. Kontrol, güvene engel değildir. Portföyümüzde yer alan bilgiler sürekli güncellenir. Selimiye Marmaris satılık emlak gayrimenkul bilgileri yanısra müstakil ev villa köy evleri de portföyümüzde mevcutdur. Lütfen isteklerinizi iletiniz. Selimiyebox Bülteni Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita