Marmaris satılık villa arsası // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye satılık villa arsası ve Gönenç Emlak güncel ilanları ile müstakil ev köy evleri villa gayrimenkul bilgileri selimiyebox bülteni yayında

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Villa Arsası

 • İlan No
  63
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1400
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Muğla Marmaris Selimiye satılık villa arsası ve Gönenç Emlak güncel ilanları ile müstakil ev köy evleri villa  gayrimenkul bilgileri selimiyebox bülteni yayında detaylı sunulmaktadır.

İmar Geçmisi

Resmi tapulu, inşaata uygun alan içinde kalan 170 m2 taban oturuma sahip yasal inşaat yapmaya uygun satılık arsa. Deniz manzaralı, köy yerleşimi içinde bulunmaktadır. Gayrimenkul sahibi inşaat ruhsatı prosedürünce gerekli, poligon tesbiti, koordineli çap, yer tesbiti, imar durum belgesi tanzim edilerek, giderleri kendine ait olmak üzere satış verecektir Ö.Ç.K.K.Başkanlığının 1/5/2007 tarih; 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K.Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. İnşaat için İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldığından yetki Marmaris Belediyesine verilmiştir. Bu parsel, yasal olarak inşaat ruhsatı alınır, projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon'a sahip olunur. Teknik bilgi temini istenirse, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Şirketi

Gayrimenkul yer göstermesi Selimiye Emlak yetkilisince yapılır. Prensibimiz gereği güvenli alışveriş, alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesiyle gerçekleşir. Arsanın çıplak satışı talep edilirse, emlak sahibiyle pazarlık, görüşme temin edilir. Selimiye Marmaris emlak satılık inşaata uygun satılık arsa gayrimenkul bilgileri sitemizde sürekli güncellenerek yayınlanmaktadır. Müstakil ev köy evleri satılık villa ve inşaata uygun arsalar için lütfen taleplerinizi iletiniz. RSS sizlere gayrimenkul listemizi ve son kayıt edilen emlak bilgisini sunmaktadır. Selimiyebox Bülteni Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır. Mugla Marmaris Selimiye satılık arsalar ve Gonenc Emlak ilanları ile köy evleri villa müstakil ev gayrimenkul bilgileri selimiyebox bülteninde sunuluyor.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita