Marmaris satılık yazlık ev // Selimiye Emlak

Marmaris çevresi Selimiye satılık kiralık yazlık ev daire villa ile köy evleri ilanları sitemizden ve Gönenç Emlak Bülteni tarafından verilmektedir.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Yazlık Ev

 • İlan No
  20
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  100
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Emlak Konut

Satıldı. Emsal için yayında bırakıldı. Marmaris çevresi Selimiye satılık yazlık ev daire villa ile köy evleri ilanları sitemizden ve Gönenç Emlak Bülteni tarafından verilmektedir.Düzenli güncellenerek yenilenen ilanlarımız sunulmaktadır.

Marmaris ve çevresi satılık yazlık ev ilanlarımız düzenli yenilenmektedir. Plaj, alışveriş merkezlerine on dakikalık yürüyüz mesafesinde bulunan daire, iki yatak odası, mutfak, banyo wc ibaret 90m2 kullanım alanına sahipdir. Üç taraf açık olduğundan gün boyu güneş görür. Dolmuş durağına yakındır. Güneş enerji sistemi için hatlar çekilmiş, teras katı olarak müştereken kullanım alanı vardır. Yüzme havuzuna cephelidir. Konut orman manzarasına sahiptir. Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Mortgage, konut kredisi kullanım şartları geçerlidir. Site içinde bulunan satılık yazlık ev yaz kış ailelerin büyük bölümünün konakladığı, yabancı ailelerin de bulunduğu yazlıkçılardan oluşur. Yürüyüş alanları, çocuk oyun parkı, yüzme havuzu, geniş bahçe, BBQ, güneşlenme alanları, daire sahiplerinin yararlandığı ortak mülkiyet kapsamındadır.

Yer Gösterme

T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 8.7.2003 tarihinde ÖSG Ek-2003/59 numaralı tebliğinin K.1 Bölüm 1 ve 7nci maddesi gereğince Yer Gösterme Zaptı tanzim edilerek bilgi ve hizmet verilir. Yer göstermede ücret alınmaz. Şirketimiz iki nüsha olarak alıcı ve yetkili aracı imzası karşılığı işlem yapmaktadır. Tarafımızdan gösterilen,bilgi verilen satılık emlak bir yıl içerisinde satın alınırsa hizmet bedeli ödenmediği taktirde icra ile tahsilat yolu açılır. Bu husus gayet açık biçimde izah edilir. Her hizmetin bir bedeli vardır. Hizmet bedeli maliyeye bildirilmiş olan yasal fatura tanzim edilerek ödenir.

Alışverişin güvenli olabilmesi için alıcı ve satıcı karşılıklı görüşme, pazarlık, belge talebi tarafımızdan temin edilir. Tüm kontrollerin yapılabilmesi için yardımcı olmak görevimizdir. Unutmayalım ki; güven kontrole mani değildir. Marmaris emlak ilanları çok geniş kapsamlı olarak gonencemlak.com.tr sitemizde bölgeden 672 adet satılık kiralık ilanı ile 3000 adet üzerinde resimle yayınlanmaktadır. Şubemiz,Selimiyeemlak.net sitemiz ağırlıklı biçimde Selimiye Emlak ilanlarını daha zengin içerikle vermektedir. Aradığınız özellikte satılık kiralık ilanı bulamazsanız, talebinizi bize ulaşın sayfamızdan iletiniz.

Marmaris Emlak

Gayrimenkul sektöründe profesyonel 28 yıldır danışmanlık hizmeti veren şirketimiz 2006 yılında Avrupa'nın en iyi 300 Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi arasında seçilmiştir sertifika almış ve katalogda Türkiye Bölümünde Marmaris'in tek emlak şirketi olarak Marmariste merkez ofisi bulunan şirketimiz Selimiye şubesi ile G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kabulünden sonra, bu güne Selimiye için özel önem vermektedir. Sosyal medyada, özet akış sistemi ile Bülten üyeliğiyle duyuru, fiyat analizleri, imar bilgileri, sık sorulan soru yanıtlarıyla portföyümüz ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita