Marmaris Selimiye Satılık Emlak // Selimiye Emlak

Marmaris Selimiye satılık arsa ve emlak ilanları ile Gönenç Emlak bülteni villa arsa gayrimenkul bilgilerini pazarlayan danışmanlık şirketi.

Emlak Danışmanı

Marmaris Selimiye Satılık Arsa

 • İlan No
  135
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1003
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Arsa

Marmaris Selimiye satılık arsa ve emlak ilanları ile Gönenç Emlak bülteni  villa arsa gayrimenkul bilgilerini pazarlayan danışmanlık şirketi olarak ilan bilgileri paylaşılıyor. Yamaçta Bozburun yoluna yakın, kadastro yolu bulunmayan parsel. Resmi şahıs tapulu, kadastro işlemleri tamamlanmış parsel yola sınır cephesi bulunmadığından, G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlerine uygun değildir. Bu nedenle villa veya apart otel inşaatı mevcut yasa ve yönetmeliklere göre yapılamaz.Selimiye satılık arsa olarak sunulan parsellerde tüm kriterlere uyum zorunludur. İmar Bilgileri sayfamızda, sık sorulan sorular sayfalarımızda konu detaylı ele alınmıştır. Bakmanız önerilir. Ancak; elbette, parsel bir değere sakipdir. Lokasyonu iyi olan arsanın imar geldiğinde değerinin artacağı beklenir.

Satılık Arsa Özellikleri

Arazinin konut imarlı arsa statüsünü kazanabilmesi için mevcut yönetmeliğe göre iki unsur gerçekleşmelidir. Birincisi metrajı 5000m2 veya üzeri olacak şekilde komsu parsellerden satın alma yoluna giderek tevhit yani birleştirme işlemi yapmak. İkinci unsur kadastro yoluna cepheli sınıra sahip olmak. Bu nedenle satın alınan komşu parsel veya parsellerden en az birisinin yola cepheli olmasını sağlamak. Veya beklemek. Beklenecek olan imar uygulama planının hayata geçirilmesi. Herhangi bir değişiklik olmaz ise %40 kamuya terk edilerek 600m2 imarlı parsele sahip olabilmek. Bunun için imarın gelmesi beklenmek zorunda. Konut imarlı olduğu zaman parselin fiyatı ne olur tahmin etmek zor değil. Bu açıdan yatırım için uygunluğu düşünülebilir.

Selimiye Gönenç Emlak Fırsatları

Marmaris merkezde kurulan şirketimiz 1994 yılından beri emlak sektöründe profesyonel hizmet vermektedir. Arsa ve emlak ilanları ile selimiyebox bülteni villa arsa gayrimenkul bilgileri pazarlayan danışmanlık şirketi güncel bilgiler sunmaktadır. Şirketimizin aktif olarak hizmet sektöründe yer almasından günümüze kadar Selimiye satılık arsa danışmanlığı vermiştir. Daha çok yatırım amacına yönelik, potansiyel prim yapma özelliğine sahip gayrimenkul satış yönetimi ana faliyetimizdi. İstanbul başta olmak üzere, deniz manzaralı, sahile yakın legal villa inşaatına uygun parsel taleplerine yanıt veremiyorduk. Ne zaman geleceği belli olmayan imar uygulamasının tamamlanması belirsizlik nedeniyle sunum yapamıyor, belediye hudutlarında bulunan satılık parsellere yönlendirme gayretine giriyorduk.

Gayrimenkul Haberleri

Oysa; Datça Bozburun plan hükümlerine tabi olan Selimiye satılık arsa, satılık villa arsası sunmak mümkün. Çünkü; G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlerine uyan emlaklar Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü yasal inşaat izini, projeye uygun tamamlanmış yapılara Yapı kullanma izin belgesi, yani halk arasında bilinen adıyla ruhsat veriliyor.Bu nedenle satılık emlak sunumlarımızda, eskiden karşılayamadığımız talepleri yanıtlama, karşılama olanağına sahip olduk. Artık; yatırım amacına uygun satılık arsa yanı sıra konut imarlı arsa, ruhsatı alınmış villa satılık ilanları portföyümüzde yayınlanmaktadır. İnter aktif web sitemiz bilgi bankası düzenli güncellenerek yenilenmektedir.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita