Marmaris Selimiye Satılık Arsa // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları Gonenc Emlak şirketi tarafından yatırımcıya fırsatlar olarak veriliyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Selimiye Satılık Arsa

 • İlan No
  518
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2435
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Emlak Fırsatları

Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları Gönenç Emlak şirketi tarafından yatırımcıya fırsatlar olarak veriliyor. Selimiye Köyü deniz manzaralı,yamaçta önü kapanmaz, yola cepheli, iki adet köy nüfusuna kayıtlı olmak üzere villa yasal inşaatı yapılır. Nüfus kaydı aranmaksızın iki adet kapalı alan 170 +170 =340m2 pansiyon inşaatına yasal izin vardır. Satış fiyatı 900.000-TL olup pazarlık payı vardır. Marmariste satılık emlak için satıcı karşılıklı görüştürürlür.

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarihli 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır, projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyona sahip olunur. Teknik bilgi isterseniz lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Gayrimenkul gösterme selimiyeemlak tarafından randevuyla yapılır. güvenli alışveriş sağlanması alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesiyle mümkündür. İlanda yer alan satılık emlak olarak sunulan gayrimenkul, satın alındığında, herhangi bir şekilde inşaat yapılmadan bekletilir ise; imar geldiğinde 1461 m2 net imarlı 1/1000'lik konuma dönüşecektir. Üç adet imarlı parsele dönüşmesi veya genel uygulama gibi %20 taks oluşur ise, 292 m2 taban olmak üzere 584 m2 kapalı inşaat alanına sahip olacaktır. Otel inşaatı yapmak veya villalar inşa etmek potansiyeline bu arsa sahiptir.

Yer Gösterme

Yer gösterme sonrası sözleşme veya satış öncesi süreçte C.P.S ile yer belirleme veya kazık çakma yöntemi ile kesin belirleme yapılır. İl Özel İdare'den kontrolleri yapılır. Kontrol; güvene engel değildir.Rüya görmek ile kabus görmek arasındaki sürecin turnosol ayracı, kontrol'dür.Danışmak kazandırır.Daha fazla bilgi ayrıntı istenilirse lütfen bize ulaşınız

Gönenç Emlak.

25 yıl üzerinde ayni adreste emlakçılık hizmeti veren şirketimiz,Selimiye inşaata uygun satılık arsa gayrimenkul bilgileri yanı sıra, müstakil ev, köy evleri, taş ev, villa bilgilerini portföyünde bulundurmaktadır. Yatırım amacına yönelik bugünkü konumu tarla arazi durumunda gayrimenkul bilgileri de pazarlamasını yaptığımız ilanlar içindedir. Gönenç Emlak güney Türkiye sahillerinde gayrimenkul pazarlamasını geniş bir alanda yıllardan bu yana sürdürmektedir. Şubemiz özellikle konut inşaatına uygun arsalar ve köy evleri tipi gayrimenkul satışı yönünde talep görmektedir.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita