Marmaris Selimiye Satılık Arsa // Selimiye Emlak

Marmaris Emlak Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile Gönenç Emlak Bülteni villa köy evleri arsalar ile müstakil ev bilgileri veriliyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Selimiye Satılık Arsa

 • İlan No
  580
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1388
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Selimiye Emlak

Marmaris Emlak Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile Gönenç Emlak Bülteni villa köy evleri arsalar ile müstakil ev bilgileri veriliyor. Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Marmaris Emlak Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul yatırımı uygun ilanları ile Gonenc Emlak selimiyebox bülteni düzenli güncellenen villa köy evleri müstakil ev bilgileri sunuluyor.

Selimiye Satılık Villa Arsası

Köy de projesi hazır, deniz manzaralı villa inşaatı için yasal izinleri alınır durumda, 2362 m2den oluşan satılık arsa, imarlı parsel. Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarihinde 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri bu gayrimenkul de geçerlidir. Yasal inşaat ruhsatı alınabilir. Onaylanmış projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon inşaatı yapılır.Teknik destek bilgi istenirse, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Alıcılara Parselin Gösterilmesi

Emlak gösterme randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından yapılır, güvenli alışveriş tesis gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satılık arsa hakkında daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Şirketi Gayrimenkul Fırsatları

1994 yılından beri gayrimenkul sektörüne danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Marmaris Emlak yanı sıra Selimiye emlak ofisi ile çalışmalarını sürdürmektedir. 2007 yılında geçiş dönemi yapılaşma koşullarının getirdiği legal villa müstakil ev inşaatının yapılabilmesi ortamında köy emlaklarını pazarlama ağırlık kazanmıştır. Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa deniz manzaralı gayrimenkul konut imarlı arsalar güncellenerek portföyümüzde sunulmaktadır. Satılık gayrimenkul hızlı, değerinde fiyatla alıcılara ulaştırılmaktadır. Ücretsiz eksperlik hizmetimizden yararlanınız. Selimiebox Bülteni Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik medya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita