Marmaris Selimiye Satılık Arsa // Selimiye Emlak

Marmaris Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile Gönenç Emlak Bülteni villa köy evleri arsalar müstakil ev bilgileri veriliyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Selimiye Satılık Arsa

 • İlan No
  580
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1388
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Selimiye Emlak

Marmaris  Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile Gönenç Emlak Bülteni villa köy evleri arsalar müstakil ev bilgileri veriliyor. Şirketimizin Selimiye Emlak Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleriyle müşterilerine ulaşma ihtiyacı amacıyla hazırlanmıştır. Marmaris Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul yatırımı uygun ilanlarla Emlak Bülteni düzenli güncellenen villa köy evleri müstakil ev bilgileri sunuluyor. İlanlar düzenli güncellenerek yenilenmektedir.

Selimiye Satılık Villa Arsası

Köy de projesi hazır, deniz manzaralı villa inşaatı için yasal izinleri alınır durumda, 2362 m2den oluşan satılık arsa, imarlı parsel. Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarihinde 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri bu parselde geçerlidir. Yasal inşaat ruhsatı alınabilir. Onaylanmış projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon inşaatı yapılır. Teknik destek bilgi istenirse, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız veya bize ulaşınız.

Alıcılara Parselin Gösterilmesi

Parselin yerinde gösterilmesi, detaylı bilgi verilmesi amacıyla randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından yapılır. Güvenli alışveriş tesis gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. İşlem protokole uygun yapılır. Düzenlenen iki nüsha tutanak karşılıklı imzalanır. Taraflara birer nüsha verilir. Satılık arsa hakkında daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Emlak Pazarlama

Piyasada arsa arazi konut pazarlama faaliyeti sürdüren şirketimiz modern usullere önem vermektedir. Elbette mülk sahipleri taşınmazın değerinde ve hızlı olarak satılmasını ister. Alıcılar ise kaliteli ürünü mümkün olduğunca düşük fiyatla satın almak ister. Her iki yaklaşım insanın doğasına uygundur. danışmanın görevi ise iki tarafı makul şartlarda buluşturarak anlaşmalarını sağlamaktır.

Gayrimenkul Fırsatları

1994 yılından beri gayrimenkul sektörüne danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Marmaris Emlak yanı sıra Selimiye bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir. 2007 yılında geçiş dönemi yapılaşma koşullarının getirdiği legal villa müstakil ev inşaatının yapılabilmesi ortamında pazarlama ağırlık kazanmıştır. Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa deniz manzaralı konut imarlı arsalar güncellenerek portföyümüzde sunulmaktadır. Gayrimenkul hızlı, değerinde fiyatla alıcılara ulaştırılmaktadır. Ücretsiz eksperlik hizmetimizden yararlanınız. Haber Bülteni şirketimizin periyodik medya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita