Marmaris Selimiye Satılık Arsa İlanları // Selimiye Emlak

Marmaris Selimiye satılık arsa ilanları ve gayrimenkul piysasına yönelik güncel bilgiler Gönenç Emlak Şirketi tarafından paylaşılmaktadır.

Emlak Danışmanı

Marmaris Selimiye Satılık Arsa İlanları

 • İlan No
  32
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1403
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Arsalar

Marmaris emlak Selimiye Gonenc Emlak satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri selimiyebox bülteninde sunulmaktadır. Selimiye satılık emlak 1403m2 satılık villa arsası yatırımcılar için idealdir.  

İmar Geçmişi

Marmaris Selimiye Köyü'nde köy yerleşim alanı içinde kalan, yolla mevcut bağlantılı, satılık arsa. Deniz manzaralı olan arsa, yasal olarak inşaat yapma özelliğine sahiptir. 85m2 tabana oturan villa inşaa etmek mümkündür. Kadastroda kayıtlı yol, arsaya cephe olarak sınıra sahipdir. 170 m2 tabana oturan pansiyon veya iki ayrı binadan oluşan apart otel yapılabilir. Konut veya ticari inşaat haklarına sahip olan arsa, elektrik,su ve yol gibi alt yapı olanaklarına sahiptir.

Sürdürülen imar çalışmaları sonuçlandığında, kamu yararına Selimiye'de %40 oranında kamulaştırma yapılacak, 18ncı madde muhtemelen uyguılanacaktır. Ancak; geride kalanı ise ;kriterleri belirlenecek koşullarda yasal imara kavuşacaktır. Oysa bu arsa, bu günden imarın getireceği hakların çoğuna sahip durumdadır.

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısı onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Son Durum; !/25.000 Ölçekli Revizyon İmar Planı onaylanmıştır. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır. Projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya apart otel yapılır.Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Gönenç Emlak

Emlak sahibi Marmaris'de yaşamakta olup, yer gösterme gonencemlak yetkilisi tarafından yapılır. Güvenli alışveriş temini amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.Gayrimenkul hakkında sorularınız olur ise lütfen aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bize ulaşınız. Portföyümüz sürekli olarak güncellenerek yenilenir. Nitekim; Marmaris Selimiye Köyü satılık emlak gayrimenkul arsalar arazi tarlalar detay bilgilerle yer almaktadır. Lütfen, müstakil ev, köy evleri, villa isteklerinizi bildiriniz. Selimiyebox Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik medya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita