Muğla Marmaris Selimiye Satılık Arsa // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak Muğla Marmaris Selimiye satılık Arsa ve gayrimenkul ilanları ile arsalar araziler villa müstakil ev bilgileri sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Selimiye Satılık Arsa

 • İlan No
  680
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1080
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılık Arsalar

Gönenç Emlak  Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa ve gayrimenkul ilanları ile arsalar araziler villa müstakil ev bilgileri sunuluyor. Selimiye mahallesinde deniz manzarasına sahip önü kapanmaz konumda 1080m2 satılık arsa satışa sunulmuştur. Sığ Liman istikametine gidilirken, yolun sol tarafında kalan parsel, bir cephesi boydan boya kadastro yoluna cephelidir. İl Özel İdare Müdürlüğü çıkardığı yönetmelik ile konut inşaatı yapılmasında avantajlar getirmişti.

Yeni Revizyon Planı

T.N.K.A Tarımsal Niteliği Korunacak Alan kapsamı içerisinde bulunan parsel bir kısmı K.G.A Köy Gelişme Alanı içinde kalıyordu. Bugün için inşaat yapılamasına Marmaris Belediyesi izin verebilir. Ancak son aşama imar uygulamasına geçildiğinde, oldukça değerleneceğinden satın alma opsiyonu güçlü bir gayrimenkul sınıfındadır. Prim yapma açısından potansiyeli yüksek değerlendirilmektedir. Mevcut kıyı kenar şerit kanunu kapsamında, mesafe ile ilgili sorun bulunmamaktadır. Revizyon İmar Planı Marjinal Tarım Alanında bulunan parsellere kriterlere uyması durumunda inşaat izini verebilir.

Emlak Pazarlama

Selimiye satılık arsa ilanları hakkında bilgiler doğrudan satılık emlak sahibi ve ilgili kurumlardan elde edilen bilgilere dayanmaktadır. Telif hakları korunan bu bilgilerin ilgili sayfa linkini göstermeden, kaynak belirtmeden yayınlanması yasal değildir. Çünkü, bu bilgiler araştırma, değerlendirme, analiz, birikim, deneyim kısacası verilen emek ile oluşmuştur. Paylaşılmayan bilginin değeri yoktur denilecek kadar zayıftır. Bu nedenle, sitemizdeki bilgilerin paylaşılmasından yanayız. Ancak; verilen emeğe saygı olarak, kaynağının belirtilmesi ve ilgili sayfa linkinin belirtilmesi şarttır.

Gönenç Emlak Selimiye

Deniz manzaralı villa veya butik otel, apart tesis edilmesine yönelik inşaata uygun Selimiye satılık arsa ilanları ilgi görmektedir. Yatırımcılar daha çok, geleceği olan, yüksek prim potansiyeli özelliğine sahip emlaklarla ilgilenmektedir. Devamlı ve düzenli güncellenen portföyümüzde, muhtelif seçenekler sunulmaktadır. Aradığınız özelliklerde bulunmayan gayrimenkul için talebinizi lütfen bize iletiniz. Yeni kayıt edilen ilanlar, Twitter, Facebook, hesaplarında duyurulmadan öncelikle talebini bırakanlara ulaşılmaktadır. Yeni ilan hakkında bilgi edinme önceliği talebini iletenlere aittir. Bu avantajdan yararlanmak kazançdır. Ayrıca; Bültenimiz datasında kayıtlı üyelere bildirimde bulunmaktadır. Bültenimizde sadece, ilanlar değil arşiv niteliğinde kaynak bilgiler yer almaktadır. Ne diyelim; pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita