Marmaris Selimiye Satılık Arsalar // Selimiye

Gönenç Emlak Muğla Marmaris Selimiye satılık arsalar ve gayrimenkul ilanları ile köy evleri müstakil ev villa bilgileri selimiyebox bülteninde sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Marmaris Selimiye Satılık Arsalar

 • İlan No
  669
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1450
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Selimiye

Gönenç Emlak Muğla Marmaris Selimiye satılık arsalar ve gayrimenkul ilanları ile köy evleri müstakil ev villa bilgileri selimiyebox bülteninde sunuluyor. Deniz manzaralı villa, pansiyon inşaatı için yasal izinleri alınır durumda Selimiye Marmaris satılık arsa, 1450 m2 yüz ölçüme sahip imarlı parsel.Revizyon İmar Planı kapsamında inşaat izini alınabilir. Bölgede gayrimenkul yatırımı hızlı hacim büyümesi yönünde gelişmektedir.

İmar Çalışmalarının Durumu

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısı ile onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları ile Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun Çevre Düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır ve projeye uygun yapılarak iskanı olan konut veya pansiyon yapılması mümkün olur.Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Danışmanlık Şirketi

Yer gösterme randevu alınarak Marmaris Selimiye Emlak Ofisi yetkilisi tarafından yapılacaktır. Şirket pensip gereği güvenli alışveriş temini alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi esastır. Satış öncesi kazık çakma yöntemiyle hudut tespiti, kadastro, tapu dairesi, Özel idare'den kontrol yapılması satılık tüm arsalar için tarafımızdan tavsiye edilmektedir. Nitekim bazı arsa sahipleri işlemleri yaptırmış, bir yıl geçerlilik süresine sahip imar durum belgesini almışlardır. Belgeye sahip arsaların satış süreci diğerlerinden daha hızlı olmaktadır. Muğla Marmaris Selimiye satılık pansiyon köy evi yazlık müstakil ev inşaatına uygun arsa, yatırıma dönük satılık arsa hakkında bilgi için bize ulaşınız. Selimiye Box Bülteni Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik medya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita