Marmaris Selimiyede Arsalar Arazi // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Muğla Marmaris Selimiye satılık arsalar arazi ve gayrimenkul ilanları ile bilgileri sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Marmaris Selimiyede Arsalar Arazi

 • İlan No
  531
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  380
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Parseller

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Muğla Marmaris Selimiye satılık arsalar arazi ve Marmaris gayrimenkul ilanları ile bilgileri  sunulmaktadır. Selimiye mahallesi satılık, deniz manzaralı, yola cephesi bulunan, yeni geçiş dönemi yapılaşma koşullarına uygun kriterlere sahip villa arsası.

İmar Durumu Nedir?

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısı ile onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları ile Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır ve projeye uygun yapılarak iskanı olan konut veya iş yerine sahip olunur. Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Selimiye gayrimenkul yatırımı uygun arsa fırsatlarımızı takip ediniz.

Selimiye Gönenç Emlak Yatırım Danışmanlığı

Yer gösterme randevu ile yapılır, güvenli bir alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.Satılık arsa hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız. Muğla Marmaris Selimiye satılık arsalar köy yerleşim alanı içinde 380m2 emlak satılık sunulmuştur. ancak portföyümüzde konut inşaatına müsait arsalar da bulunmaktadır. Sürekli güncellenen portföyümüzde köy evleri, villa, müstakil ev tipi gayrimenkul bilgileri mevcutdur. Emlakınızı değerinde, hızlı, satmak isteyenler selimiyeemlak ofisimizle temas kurabilir. Satılık ev konut köy evleri hakkında taleplerinizi lütfen bildiriniz. Son eklenen gayrimenkul kaydına özet akış sisteminden ulaşabilirsiniz. Marmaris Bülteni  Gönenç Emlak Şirketi periyodik multimedya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita