Marmariste Kiralık Daire // Selimiye Emlak

Merkezde çarşıya, plaja yakın bulunan mobilyalı Marmariste kiralık daire düzenli aylık ödeme koşuluyla kiraya verilecektir.

Emlak Danışmanı

Marmariste Kiralık Daire

 • İlan No
  638
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  120
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  4
 • Bulunduğu Kat
  3
 • Bina Yaşı
  20-25
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Mobilyalı Kiralık Daire

Kontrat süresi Sona erince tekrar kiralanacaktır. Merkezde çarşıya, plaja yakın bulunan mobilyalı Marmariste kiralık daire düzenli aylık ödeme koşuluyla kiraya verilecektir. Yeniyol Caddesi üzerinde bulunan beş katlı apartmanın ikinci katında, 120m2 metraja sahip olup, yola cephelidir. Girişte antre; Çok geniş salon, kullanışlı balkon, iki yatak odası, ayri mutfak, kuvetli, şohbenli büyük banyo tuvalet vardır. Komple mobilyalı,eşyalı olarak kiraya verilecek olan apartman dairesi, Buzdolabı, çamaşır makinesi, mutfak araç gereçleri, yatak, elbise dolabı, halılar vb. aile yaşamı için gereksinimi olan eşyalara sahiptir.

Kiralama Koşulları

Kiralama süresi yıllık kira kontratı tanzim edilerek verilir. Ancak kiralık ev ; 2-3 aylık gibi talepler de karşılanır. Kiralama talebinin son derece yoğun olduğu lokasyonda yer aldığından, kira kontratına, bir ay önceden haber vermek koşulu ile kiracıya kontratı dilediği zaman fesih etme olanağı verilmiştir. Emlak fiyatları için Marmariste kiralık daire isteklerinizi iletiniz.

Marmaris Emlak

Marmariste kiralık daire ilanlarımız düzenli günceldir. Nitekim; aldığımız yoğun talepler nedeniyle, bir ay sonra boşalacak evler ibareli kiralıklar önceden anlaşma ile rezerve edilmektedir. Sabah tahliye edilen eve, öglenden sonra yeni kiracının taşınmasını, komşular izlemektedir. Sezona girerken özellikle bu tanıklık çok sık yaşanmaktadır. Bu nedenle, talebinizi şirketimize iletmeniz lehinizedir. Bilgi edinme öncelik avantajından yararlanmanız mümkündür. Bunun için, mevki, oda sayısı, metraj, hangi kat, aylık ödeme limiti gibi özellik ve isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir.

Ev Kiralama

Portföyümüzde bulunan ilanlar ile istekleriniz çakışmadığı taktirde, sisteme giriş yapılan bilgiler, datada yeni kayıt edilen ilanla çakıştığında, otomatik uyarı verir. Siztem sizi bulur. Ardından şirket yetkilisi hemen sizi arar. Eğer kiralık daire talebiniz devam ediyorsa, randevu alınarak konut sizlere gösterilir. Her şey sistem üzerinden yürütülür. İnter aktif sitemiz portföyümüzün bir kısmını sizlere sunmaktadır. Amaç, kiracı kiraya vereni buluşturma platformudur. Sokak sokak ev aramanıza gerek kalmadı. Evinizde kahvenizi yudumlarken, aradığınız emlak bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita