Satılık Arsa // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa fırsatları ve gayrimenkul ilanları ile yatırıma uygun parsel bilgileri yer alıyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Fırsatları

 • İlan No
  507
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2660
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Yatırımcıya Arsa Fırsatları

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa fırsatları ve gayrimenkul ilanları ile yatırıma uygun parsel bilgileri yer alıyor. Marmaris 40 km uzaklıkta bulunan Selimiye Köy girişinden sonra yamaçta deniz gören, kıyıya 161 metre mesafede satılık yatırım için parsel. Kadastro yolu olmadığından yasal inşaat yapılamaz. Taşınmaz gelecekte imar koşulları gerçekleştiğinde, %40 devlet tarafından 18nci madde gereği alındıkdan sonra, 1596 m2 net arsa haline dönüşecektir. Parsel gayrimenkul yatırımı için düşünülebilir.

Kadastro Çalışmaları

Bunun anlamı nedir? Açıklıyalım; şu andaki konumu itibarıyla emlak tarla vasfına haizdir. İfraz yasak olduğundan parselin parçalara bölünmesi olanaklı değildir. Oysa, arsaya dönüştüğünde, iki adet 500m2, bir adet 596m2 olmak üzere üç parsel elde edilecektir. Potansiyel olarak prim yapması mümkündür. Ancak bu günkü fiyatı konusunda, bizim diyecek bir sözümüz yoktur. Görevimiz alıcı satıcıyı karşılaştırarak, arsa fiziki bilgileri sunmaktır.

Yer Tespit ve Alıcılara Gösterme

Yer gösterme işlemi firma yetkilisiyle randevu alınarak gerçekleştirilir. Güvenli alışveriş amacıyla alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satışa yönelik sözleşme durumunda, G.P.E kullanarak yer tespiti veya kesin tespit kazık çakma uygulaması ardından Özel İdare'den son kontroller yapılır. Unutmayalım ki; kontrol,güvene engel değildir. Gayrimenkul ve satılık arsa fırsatları hakkında bilgi, döküman isterseniz lütfen bize ulaşınız. Bülten şirketimizin periyodik medya yayınıdır.

Gayrimenkul Yatırımı

Yatırımcılar orta ve uzun vadeli yatırımlarında genellikle gayrimenl tercihinde bulunur. Menkul konusunda hemen nakit paraya dönüş avantajı vardır. Ancak, taşınmazların getirdiği kazanç kıyas bile edilemez. Son yıllarda yaşanılan kiracı kiraya veren anlaşmazlıklarında yasal sürecin çok uzun sürmesi, kira artışları, kiracının çıkartılması sorunları konut yatırımını itibarsız konuma getirmiştir. Artık, kendi yaşadığın ev dışında bekli yazlık ev sahibi olmak ideal konuma geldi. Konutlar alarak kira getirilerinden yararlanmak düşüncesi kaybetti. Girişimciler bu nedenle satılık arsa fırsatları, arazi için yatırım yapmayı tercih ediyorlar. 

Selimiye Emlak Fırsatları

29 yıl üzerinde süredir gayrimenkul sektöründe faliyetde bulunan şirketimiz, Selimiye şubesi olarak, müstakil ev, villa, köy evleri, satış süreci yönetmektedir. Villa konut inşaatına uygun satılık emlak portföyümüzde sürekli güncellenerek sizlere sunulmaktadır. Selimiye Marmaris çevresi arsalar inşaata uygun emlak deniz manzaralı arsa ilanları içinde fırsatlar vardır. Çok makul fiyatla kısa süreliğine portföyden verilen ilanlara yayından önce ulaşmak için ücretsiz bülten üyeliğinden yararlanınız. Sayfa sağ alt köşeden email adresinizi girerek üye olabilirsiniz. 

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita