Satılık Arsa Arazi // Selimiye Emlak

Marmaris Selimiye satılık arsa arazi ile gayrimenkul ilanları ve müstakil ev köy evleri villa bilgileri Gonenc Emlak portföyünden veriliyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Arazi

 • İlan No
  593
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  11280
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Emlak Arsalar

Marmaris Selimiye satılık arsa arazi ile  gayrimenkul ilanları ve müstakil ev köy evleri villa bilgileri Gonenc Emlak portföyünden veriliyor.Köy gelişme alanı içinde kalan merkezinde yola cephe sınırı bulunan, yasal villa inşaatı yapmaya uygun, deniz gören satılık arsa.

İmar Durumu

Önemle belirtmek isteriz ki; Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarihli, 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri Selimiye satılık arsa konumuna uygundur. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınabilir. İl Özel İdare ilgili makamı tarafından onaylanan proje, realize edilerek konut veya pansiyon inşaatı yapılır konumdaydı. Muğla İlinin büyük şehir ilan edilmesi ile İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. Tüm ruhsat yetkisi Marmaris Belediyesine verildi. Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Piyasada 28 Yıl

1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe bulunan şirketimiz, satılık kiralık müstakil ev villa köy evleri konut imarlı arsa pazarlama çalışmalarını sürdürmektedir. Nitekim; Mugla Marmaris Selimiye Köyü villa köy evleri müstakil ev inşaatına uygun arsa bilgileri portföyümüzde güncel yayındadır. Gayrimenkul yer gösterme randevuyla yapılır, güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satılık mülk hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşınız. Sürekli güncellenen Selimiyebox Bülteni Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

Yeni Ticaret

Türkiye turistik güney sahil şeridinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Değişen dünya davranış alışkanlıklarımızı derinden etkiliyor. Ticaret bu gelişime uygun sarmal dönüşümün içinde yer alıyor. Geleneksel yöntemlerin rafa kaldırıldığı değişen dünyamızda teknoloji hızla gelişiyor. Radyo kuşağından televizyona, günümüzde akıllı telefonlara geldik. İnternet ise, bilgiye kolay ulaşmayı sağladı. Ardından her şey çok hızlı sarmal içinde gelişmeye başladı. İnternet bilinen alışkanlıkları, değerleri yıkarak, sosyal-ekonomik derinlemesine etkiler oluşturdu.

Pazarlama

Gayrimenkul sektörü de üzerine düşeni aldı. Türkiye turistik güney sahil şeridinde profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti veriyoruz. Bir masa bir kasa emlak danışmanlık için yeterli değil. Büroda müşteri bekleme eskilerde kaldı. Günümüzde dijital emlak pazarlama ve stratejik planlama kavramları yanında sosyal medya pazarlama uygulamaları başarıya ulaşım süreçleri olarak yer aldı, alıyor. Emlak şirketleri birbirleri ile haberleşen, sosyal medya platformunda binlerce ofisin bilgi paylaştığı olanaklara sahip.

Fırsatlar

Web siteleri yüz binlerce satılık kiralık gayrimenkul ilanlarını internet üzerinden sunuyor. Arama motorları, aranan anahtar kelimelere uygun yüzlerce binlerce siteyi listeliyor. Evinizde kahvenizi yudumlarken, bilgisayarınızdan ilanları takip edebiliyorsunuz. Gönenç Emlak Şirketi üçüncü nesil resmi sitesi hiç aralık vermeden 18 yıldır aktif olarak yayınlanıyor. firma,deneyim, bilgi, birikimlerini paylaşarak hizmet vermektedir. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita