Satılık Arsa Arazi İlanları // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak şirketi tarafından satılık arsa arazi ilanları ve gayrimenkul bilgileri ile piyasa haberleri veriliyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Arazi İlanlari

 • İlan No
  657
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  700
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Parseller

Satıldı Gönenç Emlak şirketi tarafından satılık arsa arazi ilanları ve gayrimenkul bilgileri ile piyasa haberleri veriliyor. Muğla Marmaris Selimiye emlak prim potansiyeli olan yatırıma uygun satılık arazi fırsatını piyasaya verdi.. Deniz manzarası gören arsa, yasal olarak iki katlı, taban oturumu 85m2 den büyük olmamak üzere inşaat izini alınabilme izini mevcutdur. K.Y.A. Köy Yerleşim Alanı hudutları içinde ve kadastro yoluna cepheli sınırı bulunan parsel, statü olarak arsa konumundadır.

İmar Çalışmaları

Denizden 360 metre mesafede yer alan gayrimenkul, K.K.Ş.K Kıyı Kenar Şerit Kanunu engelleyici hükümleri dışında kriterlere sahipdir. Lokasyon açısından değerli mevkidedir. Bozburun ana cadde ile mesafesi 360metre olup, çevresinde konutlar vardır. 1/25.000 Ölçekli Revizyon İmar Planı onaylanmıştır. İnşaat ruhsatı ve iskan için Marmaris Belediyesi yetkilidir. Elektrik, su, yol alt yapı hizmetleri mevcuttur. Gayrimenkul şahıs adına tescil edilmiş resmi tapuludur.

Gönenç Emlak Selimiye Fırsatları

1994 yılından beri Muğla Marmaris ve çevresi gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz Selimiye mahallesine servis vermektedir. Merkez ofisimiz Marmaris de bulunmaktadır. Resmi sitemiz gonencemlak com tr; Selimiye için gelen yoğun talepler üzerine daha detaylı bilgi verme ihtiyacı karşısında selimiyeemlak net sitesini 2008 yılından beri güncel sunmaktadır. Yayında olan ilanlar farklı içerik ve resimlere sahip; ancak ayni ilan numaraları ile verilmektedir. Son kayıt edilen emlak ilanlarını özet akış sisteminden izleyebilirsiniz. Selimiye Emlak Bulteni Selimiyebox bölgeden haberler ve sektör hakkında analizler, piyasa bilgileri sunmaktadır. Üyelik serbestdir. Deneyimlerimizden, birikimlerimizden yararlanınız. Lütfen, Selimiye, Marmaris satılık villa, köy evi, müstakil ev, yazlık isteklerinizi iletiniz. Danışmak kazandırır. Selimiyebox Bülteni Gönenç Emlak Ltd.Şti. periyodik medya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita