Satılık Arsa Emlak İlanları // Selimiye Emlak

Marmaris Selimiye satılık arsa emlak ilanları ve projesi hazır deniz manzaralı villa inşaatı için yasal izinleri alınır arsadan oluşan imarlı parsel.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Emlak İlanları

 • İlan No
  660
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2565
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılıklar

Marmaris Selimiye satılık arsa emlak ilanları ve projesi hazır deniz manzaralı villa inşaatı için yasal izinleri alınabilir arsadan oluşan imarlı parsel. Özellikle sahilde korut sahibi olmak isteyenler ve taşınmaz yatırımı düşünenlere fırsat nitelikte arsadır. Deniz gören satılık arsalar revaçta olduğundan fırsatları takip etmek önem kazanmaktadır.

İmar Bilgileri

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarih ve 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır. Projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon apart otel gibi iş yerine sahip olunur. Teknik bilgi destek, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Konut Fırsatları

Gayrimenkul yer göstermesi randevu temin edilerek yapılır. Şirket pernsibi gereği güvenli alışverişte alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satış öncesi kazık çakma yöntemiyle hudut tesbiti, kadastro, tapu dairesi, İl Özel İdare Müdürlüğü' nden kontrol yapılması satılık tüm arsalar için tarafımızdan tavsiye edilmektedir. Nitekim bazı arsa sahipleri işlemleri yaptırmış, bir yıl geçerlilik süresine sahip imar durum belgesi almışlardır. Ancak; Muğla İli Büyük Şehir Belediyesi yapıldığından bu belge Marmaris Belediyesi tarafından verilmektedir.

Gayrimenkul Yatırımı

Belgeye sahip arsaların satış süreci daha hızlı olmaktadır. Muğla Marmaris Selimiye satılık arsa gayrimenkul konut imar bilgisi fiyatları portföyümüzde yer alıyor. Ayrıca, müstakil ev villa köy evleri bilgileri mevcutdur. Lütfen sorularınız veya daha çok bilgi için bize ulaşınız. Selimiyebox Bülteni Gonenc Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik multimedya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita