Satılık Arsa Selimiye Marmaris // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak tarafından Satılık Arsa Selimiye Marmaris ve Muğla çevresi ilanlar ile gayrimenkul bilgileri düzenli sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Selimiye Marmaris

 • İlan No
  530
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1785
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Emlak Yatırım

Gönenç Emlak tarafından Satılık Arsa Selimiye ve Muğla çevresi ilanlar ile Marmaris gayrimenkul bilgileri düzenli sunulmaktadır. Mahalle girişinin üst kısımlarında meyilli arazide yer alan, kadastro cephesine ait yolu bulunan yasal olarak 85 m2 tabana oturan iki katlı villa inşaatı yapılabilen gayrimenkul. Gayrimenkul haberleri ve detay bilgi istenirse lütfen bize ulaşınız. Sayfamızdaki imar bilgileri linkini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

İmar Faaliyeti

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarihinde 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığı tarafından onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı verilir. Projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon mümkündür.Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakabilir veya bize ulaşınız.

Alıcıya Yer Gösterme İşlemi

Yer gösterme randevu alınarak selimiye emlak yetkili tarafından hizmet verilir. Tarafların güvenli alışveriş tesis etmesi gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Anlaşma sağlandığı taktirdeer tespit işleminin kadastro veya özel harita mühendisi tarafından yapılması önerilir. Şirketimiz aksi taktirde sorumluluktan vareste tutulacaktır..

Marmaris Selimiye

Muğla Marmariste araçla 45 dakikalık mesafede Selimiye Köyüne ulaşabilirsiniz. Muğla 'nın Büyük Sehir Belediyesi ilan edilmesi ardından Köy statüsü Mahalleye dönüştü. Selimiye Mahallesi 1/25.000  ölçekli, Revizyon imar planının onaylanması ile yatırımcıların dikkatini  Selimiye üzerinde odaklanmaya yöneltti. Yaz aylarında 1400'den 6.500'e çıkan nüfusu ile Selimiye en parlak dönemini yaşıyor. Sinema sanatçılarının Selimiyeden gayrimenkul almasına basında yer verilince bir yandan da popülerliği arttı. Fakat artan sadece popüler olması değil, fiyatlar arttı.

Gayrimenkul Yatırımı

Biliyorsunuz risk arttıkça kar marjı da artar. 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı onaylanması, belirsizliklerden doğan riski ortadan kaldırdı. Herkes önünü görebilir oldu. Bu anlamda talepte daralma yaşandı. Fakat fiyatlar seviyelerini hala koruyor. Her şeye rağmen yatırımcılar için fırsatlar var. 27 yıl önce tapu yoktu. Muhtar senedi ile kullanım hakkı devren satılıyordu. Ardından kadastro geçti. Resmi tapular yayınlaştı. En son Revizyon İmar Planı Onaylandı. Uzun vadeli yatırımı düşünenler, kazandı. Hem de 1'e 100-200 kar oranlarıyla. Bugün, o furya dönemi rivayet gibi anlatılır oldu. Buna karşın 1994 yılından beri sektöre hizmet verenGönenç Emlak Şirketi Selimiye de fırsatlar sunuyor. Firmamıza ulaşarak kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Gönenç EmlakYatırım Fırsatları

27 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe aktif olarak danışmanlık hizmeti vermeye devam eden şirketimiz Selimiye şubesi sürekli güncel portföyünü sizlere ulaştırmaktadır. Gönenç Emlak Şirketi Marmaris Selimiye satılık arsa emlak gayrimenkul, köy gelişme alanında satılık arsalar detaylı bilgilerle sunulmaktadır. Nitekim köy evleri villa müstakil ev konut tipi gayrimenkul bilgileri portföyde yer almaktadır. İnşaata uygun arsalar hakkında taleplerinizi lütfen iletiniz. Selimiye Marmaris Emlak Haberleri konut istekleriniz hakkında danışmadan karar vermeyiniz. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita