Satılık Emlak Arsa Arazi // Selimiye Emlak

Marmariste satılık Emlak arsa ara ve Selimiye köy evleri villa müstakil ev gayrimenkul ilanları Marmaris Gönenç Emlak desteği ile sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Emlak Arsa Arazi

 • İlan No
  623
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  425
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Emlak İlan

Satıldı. Marmariste satılık Emlak arsa ara ve Selimiye köy evleri villa müstakil ev gayrimenkul ilanları Marmaris Gönenç Emlak desteği ile sunuluyor.Selimiye Köy yerleşim alanı içinde kalan, çift tarafdan kadastro yoluna cepheli, denize 98 metre mesafede tapuya tescil edilm iş olan bina temeli mevcut, deniz manzaralı Selimiye satılık arsa, konumunda parsel. Çekme mesafesi kısmen kurtardığından taban oturumu 85 m2' den küçük olan bina inşaatı yapma olanağı bulunmaktadır. Satılık Arsa deniz manzarasına sahiptir.

Selimiye İmar Faaliyetleri

01.02.1989 tarihinde kadastro çalışmaları Selimiye Köyünde başlatılmıştır. Nitekim; 24.07.2004 günü tahdit ve tespit işlemleri tamamlanmıştır. 2009 tarihinde; 2672 dönüm, toplam 1590 parsel kesinleşme 27.08.1993 yılında tamamlanmış, 2492 parsel,6504 dönüm çalışmaları günümüze kadar sürdürülmektedir. Muğla İl Özel İdare tarafından, Bozburun Datça Plan Hükümlerine tabi olarak Geçiş Dönemi yapılaşma Koşulları kapsamında pek çok parsele arsa statüsü tanınmıştır. K.Y.A. Köy Yerleşim Alanı kapsamında kalan parseller, sit alanında ve kıyı şerit konunu kriterlerinin dışında kalma suretiyle, kadastro yoluna cepheli, 400m2 den küçük yüz ölçümüne sahip olmamak kaydı ile, villa inşaatı yapabilme izni alabilirler.

Datça Bozburun Plan Hükümleri

Koşullara uygun ev projesinin onaylanması ile, 85m2 taban oturumunu aşmamak üzere, iki katlı ev, çekme mesafeleri uygun olduğunda yüzme havuzu, 25m2 müştemilat yapılabilir. Kriterlerden bir tanesi uygunluk dışı ise inşaat izini verilmez. Selimiye satılık arsa için, İmar Bilgileri ve Sık Sorulan Sorular sayfalarımızda bu konu size daha fazla bilgi verecektir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gönenç Emlak Şirketi

1994 yılından beri aktif olarak gayrimenkul sektöründeyiz. Danışmanlık hizmeti veren şirketimiz Selimiye Köyü arsa villa müstakil ev köy evleri satışı konusunda danışmanlık, satış süreci yönetimi gerçekleştirmektedir. Yer gösterme randevu alınarak acentemiz tarafından yapılmaktadır. Prensip gereği güvenli alışveriş tesis etmek üzere alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satış öncesi kazık çakma yöntemiyle hudut tespiti, kadastro, tapu, Özel İdare' den kontrol yapılması satılık emlak tüm arsalara uygulanması tarafımızdan tavsiye edilmektedir. Birçok arsa sahipleri bu işlemleri yaptırmış, bir yıl geçerli imar durum belgesi almışlardır. Belgeye sahiplerinin arsa satış süreci daha hızlı olmaktadır.Lütfen daha çok bilgi, sorularınız için bize ulaşınız.

Satılık Emlak Fırsat İlanları

Sitemize yapılan yeni satılık arsa ilanlarını bilmek ister misiniz? Selimiyebox Emlak Bültenine sol taraftaki butona basarak ücretsiz üye olabilirsiniz. Gayrimenkul sektöründen haberler, duyurular, fiyat analizleri, size ulaştırılır. İnter aktif sitemizden eleştiri öneri ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Sosyal medya ağında selimiyeemlak hesaplarımızdan bizi takip edebilir, yarumlarınızı, beğeninizi bildirebilirsiniz.

Güncel İlan Fırsatları

Düzenli yayınlanan Selimiye Emlak Blog makaleleri ile sektörü izleyebilirsiniz. Selimiyenin dışında Türkiye güney sahillerinde satılık kiralık yüzlerce saatilik kiralik ilanlarını binlerce resim ile inceleyebilirsiniz. Profesyonel hizmetimizin kalitesinden, yıllar içinde oluşmuş deneyimlerimiz ve birikimlerimizden yararlanınız. Danışmak kazandırır. Marmaris'te satılık Emlak ve Selimiye satılık arsa ile köy evleri villa müstakil ev gayrimenkul ilanları selimiyebox bülteninde güncellenerek yayınlanmaktadır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita