Satılık Gayrimenkul Arsa // Selimiye Emlak

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Marmaris çevresi ve Selimiye satılık gayrimenkul arsa ilanları ile yatırıma uygun parsel bilgileri veriliyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Gayrimenkul Arsa

 • İlan No
  515
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  3000
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Emlak

Gönenç Emlak Şirketi tarafından Marmaris çevresi ve Selimiye satılık gayrimenkul arsa ilanları ile yatırıma uygun parsel bilgileri veriliyor. Selimiye Mahallesinde 3000m2 büyüklüğünde parsel satışa çıkarılmıştır. K.G.A. Köy Gelişme Alanı kapsamında olan gayrimenkul, önü kapanmaz deniz manzarasına sahiptir. Sınır olarak bir kısmı ormana komşudur. 2B çerçevesinde yeni gelişmelere göre potansiyel olarak yer alma olanağı vardır. Satılık emlak kadastro yoluna cepheli sınırı yoktur. buna mukabil geçit hakkı için açılmış olan davanın yakında sonuçlandırılması beklenmektedir. Yatırımcılar için çok uygun olarak düşündüğümüz Selimiye satılık emlak imar geldiğinde yüksek prim yapma imkanına kavuşacaktır.

Emlak Fırsatları

Mevcut koşullar içinde imarı beklemek yerine, yola sınırı bulunan komşu parsellerden birisi satın alınarak tevhit yani birleştirme işlemi yapıldığı taktirde yasal inşaat izini alınarak villa yapılması mümkündür. Butik Apart otel inşaatı da bu kapsamda mümkündür. Mevki açısından deniz manzarası, orman yanı sıra çevresinde örneğin 9000m2 içinde inşaatı devam eden yerleşimler de vardır. Alt yapı hizmetleri, elektrik, yol, su gibi sorun bulunmamaktadır. Selimiye satılık emlak hakkında teknik açıdan daha detaylı bilgiler Muğla İl Özel İdare Müdürlüğünden alınabilir.

Alıcılara Yer Gösterme

Arsanın gösterilmesi şirketimiz yetkilileri tarafından, yasa gereği, Yer Gösterme Zaptı düzenlenerek alıcı ve aracı arasında iki nüsha karşılıklı imzalandıktan sonra gerçekleştirilir. Yer gösterme ücreti alınmaz. Güvenli alışverişin tesis edilebilmesi amacıyla, alıcı ve satıcı karşılıklı görüşmesi tarafımızdan sağlanır. Tüm arsa satışlarında taraflar anlaştığı taktirde, arsanın GPS ile veya doğrudan; haritacı ya da kadastro dairesi elemanı vasıtasıyla hudutların kazık çakma yöntemiyle belirlenmesi gerekmektedir. İleride herhangi bir sorunun çıkmaması amacıyla her iki tarafa bu husus tavsiye edilmektedir. Taraflar gerek duymadıkları taktirde bu hususu şirketimizi korumak adına belgelenir. Unutmayalım ki; kontrol güvene mani değildir.

Selimiye Marmaris Gönenç Emlak Şirketi

29 yıldan beri Marmaris ve çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Şirketimizin kuruluşundan günümüze, Selimiye Mahallesinde satılık emlak portföyümüz bulunmaktadır. Yıllarca yatırım amacına yönelik gayrimenkul satışı yönettik. Ancak; G.D.Y.K yönetmelik değişikliğinden sonra, kent yaşamından kaçmak isteyenlere sunum yapabilme imkanımız oldu. Legal inşaat izni alınarak; villa, müstakil ev, yapılması mümkün konut imarlı arsa tipi gayrimenkuller satış listemizde yer aldı. Nitekim, yönetmelik değişikliğinden önce yasal olarak, pansiyon, apart otel, butik otel inşaatı yapılarak işletilmesi mümkün değildi. Bu yöntemle kaçak yapılaşma yerine Datça Bozburun Plan Hükümlerinde belirtilmiş özelliklerde kontrollü yapılaşma yaşanıyor.

Portföyümüze son kayıt edilen Selimiye satılık emlak ilanları özet akış sisteminde, sosyal medyada özellikle Facebook ve Twitter Selimiye Emlak hesaplarımızda yayınlanmaktadır. alıcı ve satıcı buluşma platformu, önerileriniz, eleştirileriniz, yorumlarınızla zenginleşerek gelişmektedir. Sektörümüzde aktif bilgi bankası niteliğindeki sitemiz katkılarınız için teşekkür eder. Mülkünüzün hızlı ve değerinde satılması ya da hayal ettiğiniz emlak satın alabilme platformunu sitemiz, şirketimizin vizyonunu yansıtarak oluşturmaktadır. İsteklerinizin belirlemiş olduğu talep yönü bu gelişmeyi belirleyecektir. Yerimiz; bilgi, deneyim ve dürüstlük bileşkesidir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita