Satılık Koy Arsa Arazi // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye satılık koy arsa ve gayrimenkul ilanları ile yatırıma uygun arsalar bilgileri Gönenç Emlak portföyünden veriliyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Koy Arsa Arazi

 • İlan No
  506
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  5508
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye Satılık Emlak

Satıldı. Selimiye Köyünde bulunan bir cephesi deniz diğer cephesi yol bağlantılı gayrimenkul. Çok amaçlı kullanıma sahip potansiyeli olan değerli satılık arsa. Konut veya turizm amaçlı inşaata uygundur. İki parselden oluşan 5508m2 metraja sahiptir. Şu an emlak ilanı beklemeye alınmıştır. Kıyı Kenar Şerit Kanunu uygulama çalışmasındaki gelişmeler izlenmektedir.

İmar Durumu

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarihli 2463 sayılı yazısıyla onaylanan geçiş dönemi yapılaşma koşulları Ö.Ç.K.K. Başkanlığınca onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri geçerlidir. Revizyon İmar Planı onaylanması ile belirsiz konular da aydınlanmıştır. Yasal olarak inşaat ruhsatı alınır. Projeye uygun realize edilerek iskanı olan konut veya pansiyon apart otel yapılabilir. Teknik bilgi istenirse, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız.

Yer gösterme randevu ile yapılır. Selimiyeemlak yetkilisi tarafından gayrimenkul gösterilir. Güvenli alışveriş temin edilmesi alıcı satıcı karşılıklı görüştürülerek sağlanır. Selilimiye satılık arsalar hakkında bilgi isterseniz lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak

1994 yılından beri süredir gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz portföyünde köy evleri müstakil ev villa bilgilerini güncel olarak sizlere sunmaktadır. Bu tip gayrimenkul yanı sıra konut villa için inşat yapılabilir yasal izinli arsalar tarafımızdan satışa sunulmaktadır. Pazarlama yetkisi aldığımız satılık emlak taliplere gösterilir. Beğenilen gayrimenkul sahibi ile karşılıklı görüştürülür. Pusulanız doğru bilgi olsun. Selimiyebox; Gönenç Emlakçılık Ltd.Şti. periyodik medya yayınıdır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita