Selimiye Satılık Koy Arazi // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye satılık koy, arazi, Erle Koyu ve ilanlar ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri Gönenç Emlak tarafından veriliyor.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Koy Arazi

 • İlan No
  307
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  14.092
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Koy

Muğla Marmaris Selimiye satılık koy, arazi, Erle Koyu ve ilanlar ile köy evleri villa müstakil ev bilgileri Gönenç Emlak tarafından veriliyor. Şirketimizin Selimiye Gayrimenkul Sektörü düzenli bilgilendirme, yorum, analizleri ile müşterilerine ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır. Selimiye Köyü denize sıfır üç adet parselden oluşan, parsellerden birisi ana yola 25 metre üzerinde sınıra sahip günübirlik tesis pansiyon villa yapmaya yasal izinli arsa. Potansiyel olarak çekek yeri, marina yapabilme özelliğine sahip emsalsiz resmi tapulu satılık gayrimenkul.

Selimiye İmar Geçmişi

Ö.Ç.K.K. Başkanlığının 1/5/2007 tarihindeki 2463 sayılı yazısıyla kabul edilen geçiş dönemi yapılaşma koşulları onaylı 1/25.000 ölçekli Datça Bozburun çevre düzeni hükümleri gayrimenkul için geçerlidir. Yasal olarak inşaat ruhsatı verilir. Projeye uygun yapılacak iskanı olan konut sahibi olmak mümkündür. Teknik bilgi için, lütfen İmar Bilgileri sayfamıza, Sık Sorulan Sorular Sayfamıza bakınız yada bize ulaşınız. Bu konuda çok daha detaylı bilgiler firmamıza özel ayrılmış sayfada mevcuttur. Nitekim taşınmaz tarihçesi, teknik özellikleri, hissedarların konumu, çok ayrıntılı biçimde yayınlanmaktadır.

Alıcılara Koy için Yer Gösterme

Gayrimenkul yer göstermesi şirket yetkilisi tarafından yapılır. Güvenli alışveriş alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesiyle mümkündür. Taşınmazın en önemli özelliğme bölge Plan Hükümleri kapsamında çekek yeri olarak leke içinde kalmasıdır. Yani çekek yeri olarak kullanma ruhsatı alma olanağının bulunmasıdır. Selimiye satılık koy hakkında lütfen daha fazla bilgi için bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Yatırım Fırsatları

29 yıl üzerinde emlak sektöründe şirketimiz hizmet vermektedir. Selimiye satılık koy gayrimenkul yatırımı için uygundur. Denize sıfır 14.092 m2 satılık koy dışında portföyümüzde bu tip gayrimenkul bilgileri vardır. Şirketimiz bölgede sekiz adet satılık koy bilgisine sahiptir. Ayrıca, müstakil ev, köy evleri, villa, inşaata uygun arsalar sürekli güncel bilgileri şirketimiz portföyünde bulundurmaktadır.

Yatırım Kazandırır

Muğla il hudutları içinde geçerli 2463 sayılı yukarıda açıklanan uygulama çerçevesinde Selimiye emlak, konut, müstakil ev, yapılabilmesi koşulları hakkında daha fazla bilgi talebinizi şirket yetkilisine telefon veya elektronik postayla bildiriniz. Onaylanan Revizyon Planı sorularınızı iletebilirsiniz. Yeni yasa veya yönetmelikle ilgili değişiklikler olması ihtimaline karşı karar vermeden önce belediyeden son kontrollerin yapılması alıcılara tavsiyemizdir. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita