Satılık köy evi // Selimiye Emlak

Muğla Selimiye Mahallesi satılık köy evi arsa ve gayrimenkul ilanları ile gayrimenkul güncel bilgileri Gönenç Emlak selimiyebox bülteninde sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Satılık Köy Evi

 • İlan No
  215
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  775
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Konut

Satıldı. Muğla Selimiye Mahallesi satılık köy evi arsa ve gayrimenkul ilanları ile gayrimenkul güncel bilgileri Gönenç Emlak selimiyebox bülteninde sunuluyor. Selimiyeemlak . Net Şirketimizin Gayrimenkul Sektörü hakkında bilgilendirme, yorumlar, analizler ile platform oluşturmak üzere ulaşma ihtiyacı için hazırlanmıştır.

Satılık Emlak

Satılık parsel yola cephesi bulunan, yasal olarak villa inşaatına uygun 775m2 arsa, içinde bulunan taş köy evi ile birlikte satılıktır. İstenirse restore edilebilir. Veya 85m2 tabana oturan iki katlı yasal inşaat ruhsatı ile yüzme havuzu, müstemilat villa inşa edilir. Tapuda tescili yapılmış satılık köy evi gelecekte sorunlar yaşanmaması adına önemlidir.Bilindiği gibi tapuda köy evi veya kargir ev olarak tescil yapılmış ise restorasyon olanağı vardır.

Satılık köy evi yer göstermesi Selimiye Emlak tarafından randevu üzerine yapılır. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Mugla Marmaris Selimiye satılık emlak konut ilanları güncel bilgileri portföyümüzde yer almaktadır. Satılık köy evi hakkında daha çok bilgi için bize ulaşınız.

Gönenç Emlak Şirketi

25 yıl üzerinde emlak sektöründe satılık kiralık gayrimenkul bilgileri portföyüne sahip danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz merkez ofisi Marmaris de bulunmaktadır. Selimiyede satılık arsalar geçiş dönemi yapılaşma koşulları yönetmelik değişikliği üzerine yasal konut inşatı olanağı nedeniyle yeni talep oluşturdu. Bu ihtiyacı karşılamaya yönelik pazarlama çalışmalarımızın yönü köylerden yana oldu. Nitekim; selimiyeemlak şube çalışmamızın alt yapısı olarak ana sitemiz gonencemlak com tr dışında selimiyeemlak net yayını portföyümüzün çerçevesi içinde yayına verildi. Sık sorulan sorular sayfamızda teknik bilgiler, detaylandırılmış soru yanıtlarına yer verildi. Mugla Marmaris emlak Selimiyede müstakil ev arsa gayrimenkul taleplerinizi iletiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita