Satılık köy evi konut Ev // Selimiye Emlak

Marmaris çevresi ve Selimiye ile Hisarönü Köyü satılık köy evi villa müstakil ev arsa konut ilanları ile Gönenç Emlak Bülteni bilgisi vermektedir.

Emlak Danışmanı

Satılık Köy Evi Konut Ev

 • İlan No
  464
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  673
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Bina Yaşı
  25-30
 • Isınma
  Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Satılık Emlak

Satıldı. Marmaris çevresi ve Selimiye ile Hisarönü Köyü satılık köy evi villa müstakil ev arsa konut ilanları ile Gönenç Emlak Bülteni bilgisi vermektedir. İnteraktif bilgi bankası niteliğindeki sitemizde kiralık satılık emlak ilanları düzenli yenilenmektedir.

Marmaris Satılık Köy Evleri

Hisarönü Köyü'nde 673m2 arsa içinde satılık köy evi. Kullanıma hazır durumda bulunan konut, bölgede yasal ruhsata sahip nadir köy evlerindendir. Tapu tescilinde satılık köy evi müştemilatı ile birlikte yapılmıştır. Hisarönü Marmaris'ten araçla 20-25 dakikalık mesafededir. Ulaşım açısından satılık emlak sorunsuzdur. Düzeni dolmuş güzergahındadır. Evin bahçesinde fidan, ağaç, bakımlı flora vardır. Alt yapı olarak su, elektrik, telefon, ADSL, yol hizmetleri tamamlanmıştır.

Satılık emlak, randevu temin edilerek şirketimiz yetkilileri tarafından gösterilir. Beğenen taliplerle mülk sahibi güvenli alışveriş sağlanması amacıyla karşılıklı görüştürülür. Yapılan işlem yönetmelik kurallarına uygun olarak yapılır. Muğla Marmaris çevresinde ve Selimiye Köyü'nde satılık köy evleri taleplerinizi lütfen iletiniz.

Marmaris Gönenç Emlak

29 yıl üzerinde geçen süreden beri gayrimenkul sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti vermekte olan şirketimiz, ilanlarda yer alan satılık kiralık bilgileri düzenli güncel tutulur. Şirketimizin merkez ofisi Marmaris'te bulunmaktadır. Bilindiği gibi Datça Bozburun plan hükümleri Hisarönü Köyü'nü kapsadığı gibi Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları G.D.Y.K geçerlidir. Köylerde kadastro çalışmaları sürmektedir. Önemli bir bölümü nerede ise tamamlanmıştır. İmar çalışmalarının önemli adımı olan çalışmalar sürdürülmektedir. Henüz köylerde, imar yoktur. Arsa statüsü kazanmış konut imarlı arsalara da, Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından inşaat izini verilmektedir. Tapuda tescil edilmiş olan evlerin önemi ruhsat sıkıntısını giderdiği içindir. Ancak, var olan konum G.D.Y.K yönetmeliği ile yerini yeni müstakil ev villa tipi gayrimenkullere bırakmış görünmektedir.

Gönenç Emlak Marmaris çevresi ve Selimiye inşaatla uğraşmak istemeyen, sadece tadilatla yenilemeyi düşünen aileler için köy evlerini sunuyor. Fiyat olarak tapuda tescili yapılmamış, sadece arsa tapusu olan köy evleri daha uygundur. Ancak; burada yıkım tehlikesi riski vardır. Biz tavsiye etmeden konumu açıkça belirterek sunum yapıyoruz. Neticede değer olarak karşılığı bulunan mülk satılmaktadır.

İnteraktif bilgi bankası niteliğinde sitemizde güncellediğimiz ilanları sosyal medya üzerinden, RSS özet akış sisteminden, içerik yansıtılan günce yazılarımızı izlemeniz mümkündür. Hisarönü satılık köy evi villa müstakil ev arsa ilanları Bülten ile üyelerimize, duyurular, fiyat analizleri, yeni kayıtların duyurulması için oluşturulmuştur. Ücretsiz üyelik avantajından yararlanınız. Yorumlarınız, önerileriniz, eleştirileriniz, istekleriniz alıcı satıcı buluşma platformumuzun zenginleşmesi, yönünün belirlenmesi anlamında katkılarınızla gelişecektir. Lütfen bize ulaşmaya devam ediniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita