Gönenç Emlak

Emekliler tatilciler ve kent yaşamından kaçanlara satılık villa yazlık ev konutlar Selimiye emlak piyasası ile  hayallerinin peşinden koşanlara kucak açıyor.

Satılık Villa Yazlık Ev Konutlar // Selimiye Emlak

selimiye konutları

Yazlık Ev Konutlar

Emekliler tatilciler ve kent yaşamından kaçanlara satılık villa yazlık ev konutlar Selimiye emlak piyasası ile  hayallerinin peşinden koşanlara kucak açıyor. Bir kez görenin, tekrar geldiği ve bu huzurlu doğa içindeki geçmişin balıkçı köyü, bugünün turistik mahallesinde yaşamayı tercih ettiğini izliyoruz. Her şey hayal etmekle başlıyor. Bu yolculukta, 25 yıldır aktif danışmanlık hizmeti vermeye devam eden Gönenç Emlak Şirketi, Selimiye ve çevresi sunulan gayrimenkuller ile kaderi sizinle kesişebilir. Hayallerini takip edenlere, sunduğumuz emlak, satın alınarak yeni bir yaşamın başlangıcı olabilir.

Nasıl Başlamalı

Muğla Marmaris Selimiye satılık ev ilanlarının arasından kendimize uygun bir konut seçmeniz mümkündür. Marmaris gayrimenkul fiyatları araştırması yapmak için sitenin arama motoru çubuğunu kullanabilirsiniz. Kendi beğeninize uygun, ayırdığınız bütçenizi zorlamayacak uygun evler bulma olanağına sahipsiniz. Marmaris Selimiye satılık konutlar için size sunulmakta olan pek çok alternatif arasından kendinize uygun olduğuna inandığınız ev seçebilirsiniz. Seçilen konut hakkında yardımcı olan konusunda uzman gayrimenkul danışmanı tarafından önerilmektedir.

Elektronik Arama

Akıllı telefonlardan kolaylıkla izlenebilen web sitesi aradığınızı bulmanızda önemli destek sağlıyor. Sitenin satılıklar sayfası içinde her çeşit bütçeye uygun ilanlar vardır. Marmaris Selimiye bölgelerindeki en ideal evler, araştırılarak sizlere sunulur. Yaşam boyu biriktirdiğiniz paranızı doğru yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. Marmaris Selimiye satılık konutlar içinden beğendiğiniz uygun evi satın alabilirsiniz. Ayrıca, kira ödemekten kurtularak, ileriye dönük çok kıymetli yatırım yapmanız gerçekleşebilir.

Emlak Konut Yatırırmı

Selimiye ve Marmaris satılık ev ilanları kaliteli zengin içerik ile sunulmaktadır. Konut satın almak için firma uzman ekibimizin size sunduğu alternatifler içinde bütçenize uygun evi seçiniz. Konforlu yaşayabileceğiniz konut seçimi tamamen sizin tercihinizdir. Kendinize ait, yaşadığınız daireniz var ise, ilave olarak gelir kazanmak amacı doğrudur. Marmaris satılık gayrimenkul fiyatları için bize ulaşın Bütçenize uygun evi satın alabilirsiniz. Böylece paranızı değerlendirerek kazançlı yatırım yaparsınız. Satın aldığınız evden elde edeceğiniz kira geliriyle bütçenize katkı sağlarsınız. Evde veya bankadaki paranızı en iyi biçimde değerlendirmiş olma şansını sağlarsınız.

Daire Arıyorum

Müstakil ev yanı sıra Marmaris satılık daire hizmetleri sunan firmamızın desteği ile sizlerde uygun daire sahibi olabilirsiniz. Daire satın almak muhtemel sıkıntılar çıkarabilir. Her hangi sorun yaşamadan, yatırım yapmak istemeniz durumunda sizlere firmamız yardımcı olabilir. Satın almak istediğiniz gayrimenkul ihtiyaçlarınızı karşılamada destek verebiliriz. Selimiyede mevcut imar konumu nedeniyle daire bulmak pek kolay değildir. Daha çok yazlık ev, villa, müstakil ev tipi konutlar revaçtadır.

Konut İmarlı Arsalar

Tamamen sizin isteklerinizi karşılayan yasal villa düşünüyorsanız, sizin için ideal olan, konut imarlı parsel satın almaktır. İsterseniz evinizin inşaatını erteleyebilirsiniz. Geleceğe yatırım yapmanız tercihtir. Bunun doğrusu size aittir. Parsel alırken en önemli koşul; parselin asgari 400m2 üzerinde, kadastro yoluna sınır cepheli olmasıdır. Diğer kriter ise; kıyı kenar şerit kanunu ve sit alanı kapsamında bulunmamasıdır diyebiliriz. Yapı inşaatı ve ruhsatı Marmaris Belediyesi tarafından verildiği için, arsayı satın almadan önce emlak servisinde kontrol ettirmenizde yarar olduğunu belirtelim.

SELİMİYE EMLAK

Kemal Gönenç WhatsApp: 0532 312 01 16