Selimiye Gayrimenkul İlanı // Selimiye Emlak

Şirketimizin sunduğu Selimiye gayrimenkul ilanı ve yatırım uygun Muğla Marmaris satılık arsa imarlı parsel bilgileri yer almaktadır.

Emlak Danışmanı

Selimiye Gayrimenkul İlanı

 • İlan No
  31
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2393
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Satılık Parseller

Şirketimizin sunduğu Selimiye gayrimenkul ilanı ve yatırım uygun Muğla Marmaris satılık arsa imarlı parsel bilgileri yer almaktadır. Marmaris'e 45 dakika mesafede bulunan Selimiye mahallesi henüz yolu açılmamış olan, yatırıma büyük metrajı nedeniyle avantaja sahip arsa. Marmaris gayrimenkul sektöründe cazip fiyatlı parsel olduğunu belirtelim. Bu metraja sahip parseller daima avantajlıdır. Yatırımcılar bölgedeki kalkınma yönü analiziyle gayrimenkul alımı değerlendiği zaman kazanç sağlarlar. Hareket ekseni kar üzerine kuruludur. Risk alınır ve beklenti gerçekleşince satışa gidilir. Bu basit bir süreç değildir. Araştırma, bilgi toplama, değerlendirme döngüsüyle sabırla sorgulama yapılarak sonuçlar sağlanır. Veya Selimiye emlak piyasası konusunda uzman deneyimli gayrimenkul danışmanlık şirketinden destek satın alınır. Böylece başarılı sonuçlara ulaşılır.

İmar Durumu

Selimiye ve çevresi Datça Bozburun Plan Hükümleri'ne tabidir. İmar bilgileri sayfamızda açıkladığımız gibi, 2008 yılında geçiş dönemi yapılaşma koşullarında ek yönetmelikle nedeniyle, tarlaların bir kısmı arsa statüsüne geçti. Muğla İl Özel İdare Müdürlüğünün hazırladığı yönetmelik zamanında yoğun yapılaşma yaşandı. Bu arsa, kriterlere uygun olmadığından imar gelinceye kadar veya yeni değişiklik yapılıncaya kadar tarla statüsündedir. Büyük metrajı nedeniyle, çok uygun geçici fiyatla cazip yatırıma uygun bir parsel olduğunu belirtelim. Prim yapma potansiyeline sahip gayrimenkul kapsamında değerlendiriyoruz. Mevki açısından üst kısmında sınırına yakın, ana caddeden 400 metre uzaklıktadır. Kırsal Gelişme Alanı içindedir. Yatırım amacına uygun arsanın sahip olduğu potansiyel nedeniyle alınmasını tavsiye ederiz. Muğla İli Metropol Belediye idare sistemine başlayınca bu dönem sona erdi. 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı ve daha sonra çıkarılan İmar barışı oldukça olumlu sonuçlar sağladı. İmar konusunda, inşaat ruhsatı, yapı kullanma izini yetkisi için merci Marmaris Belediyesidir. 

Alıcılar İçin Yer Gösterme Uygulaması

Gayrimenkul randevu isteği üzerine gösterilir. Bakanlığın 2003 tarindeki tebliğine uygun prosedür sağlanır. Tutanak düzenlenerek bilgi verilir ve parsel yerinde veya uydu veya kadastro haritasından gösterilir. Güvenli ticaret koşulu alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Satış öncesi yasal prosedüre uygun tüm kontroller yapılması için gereken tedbirler sağlanır. CPS kullanımıyla yerinde tespit veya kazık çakma yöntemiyle kesin tespit işlemleri yapılması için alıcı satıcıya tavsiyede bulunduğumuzu belirtelim. Muğla Marmaris satılık arsa konusunda içerikler blog bölümünde yer almaktadır.

Emlak Danışmanlık Firması

1992 yılından beri şirket kurucularımız gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir.Şirketimizi ayni ekip 1994 tarihinde kurdu ve halen faaliyet devam etmektedir. Sürekli güncellenen portföyümüzde satılık emlak deniz gören arsa ilanları yanı sıra villa, müstakil ev, köy evleri tipi gayrimenkul açıklamaları yer almaktadır. Son kayıt edilen gayrimenkul görülebilir. Selimiyebox bülteni size sektör haberlerini düzenli ulaştırılır. Ücretsiz üyelik olanağından faydalanınız.

Selimiye Emlak Haberleri

Bülten periyodik medya yayınıdır. Şirket adına sosyal medya paylaşımlarıyla konuya ilgisi olan kitleyle ulaşıyoruz. Klasik ticaret maalesef artık değerini yitirdi. Akıllı telefonlar ve onlarla uyumlu web siteleri sektörde alıcılar satıcılar kullanmaktadır. Dijital pazarlama günlük yaşamın içindedir. Şirketimiz hakkında bilgi almak, yüzlerce satılık ilanı binlerce resim, video izley6erek takip etmek mümkündür. Elektronik ortamda arama motorları sizi isteklerinize ulaştırmaktadır. Bu ortamda danışmanla görüştüğünüzde daha bilinçli ve gerçekçi yaklaşımınızla daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için şansınızın olması için gerçekçi bütçe efektif destek eşliğinde oluşturulur ise başarı mutlaka gelecektir. 

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita