Selimiye Satılık Arazi Arsa // Selimiye Emlak

Muğla Marmaris Selimiye satılık arazi arsa ve emlak ilanları yatırım potansiyeli yüksek gayrimenkul bilgileri Gönenç Emlak tarafından veriliyor. sunmaktadır.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arazi Arsa

 • İlan No
  280
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1270
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Selimiye Emlak Yatırım

Muğla Marmaris Selimiye satılık arazi arsa ve emlak ilanları yatırım potansiyeli yüksek gayrimenkul bilgileri Gönenç Emlak tarafından veriliyor. Denizden 160 metre uzaklıkta, Köy Yerleşim Alanı içinde bulunan, kadastro yoluna cephesi olmadığı için imar gelinceye kadar yasal inşaat yapılamayan ancak yatırım için bekletmeye uygun Selimiye satilik arazi.

Mevcut imar planı koşullarına göre kadastro yoluna cephesi olmadığı için villa yapılamayan satılık arazi, deniz manzaralı, iyi mevkiye sahip gayrimenkul olarak değerlidir. Satilik arazi yer göstermesi selimiyeemlak yetkilisi tarafın dan randevu ile yapılır. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. Mugla Marmaris Selimiye deniz manzaralı 1470 m2 satılık emlak gayrimenkul yanı sıra yasal olarak inşaata uygun arsalar portföyümüzde güncellenerek yer almaktadır.

İmar Durumu

İmar uygulama planları tamamlandığında, mevcut arsaların %40 oranında bir bölümü kamulaştırılacak ve kalan imarlı, yasal inşaata uygun konumda gayrimenkule dönüşecektir. Bu nedenle 800m2 üzerindeki emlak metraj olarak idealdir. Satışa sunulmuş olan arsa imar geldiğinde 1270m2'den 700m2 büyüklüğünde kalacaktır. Selimiye satilik arazi, önü kapanmaz deniz manzaralı olması, gelecekte prim yapma nedenidir. Köy evleri villa müstakil ev bilgileri sitemizde yer almaktadır. Gayrimenkul isteklerinizi lütfen bildiriniz.

Gönenç Emlak

Şirketimiz Marmariste yirmibeş yıl üzerinde süreden beri profesyonel gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşullarının getirdiği yeni kriterlerin ilanından itibaren şirketimiz çalışmalarını bölgede yoğunlaştırmıştır. 2008 yılına kadar, sadece yatırımcılara yönelik hizmet sunabilirken; yönetmelik bize legal villa, pansiyon inşaatı izini sağlamasıyla, ürün çeşitliği elde edildi. Yıllardan beri, özellikle İstanbul başta olmak üzere büyük kentlerden gelen taleplere yanıt verememenin sıkıntısını yaşıyorduk. Kriterlere uygun emlak tarla vasfından arsa statüsüne geçmeleri alım satım trendini yükseltti.

Bu amaçlara yönelik olarak resmi sitemiz gonencemlak com tr yanında 2008 yılından beri izlediğiniz site yayına başladı. izleyicilerimize daha kolay, hızlı, zengin içerik sunabilmek amacıyla sitemiz yenilenerek, yeni gelişen teknikleri de kullanarak sunmaktayız. İzleyicilerimizin eleştirileri, istekleri, soruları için Bize Ulaşın sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Müstakil Tapu
Harita